Україна здобула третю перемогу в історії на стартах під егідою FIS у стрибках з трампліна facebook.com/milatamaximilian

Сталося це на дебютному старті у новому сезоні.

Український стрибун з трампліна Євген Марусяк здобув перемогу на етапі Кубка FIS у румунському Ришнові. За результатами двох спроб він на сім балів випередив срібного призера.

Україна могла претендувати на переможний дубль. Після першої спроби 20-річний Марусяк йшов на другому місці, а лідером був 27-річний Віталій Калініченко. У своєму другому стрибку Калініченко показав найкращий результат за дальністю польоту, однак був дискваліфікований. Відповідно, перше місце дісталося Марусяку: дальність його стрибків - 91 м та 93 м, а загальна сума балів - 222.1.

Друге та третє місце посіли господарі змагань, представники Румунії - "срібло" в Ніколая Мітрофана, а "бронза" - в Андрея Фелдорена.

НагородженняВолодимир Бощук

Нагородження

Загалом на етапі Кубка FIS в Ришнові змагається п'ять українських стрибунів. Крім Марусяка та Калініченка на міжнародних змаганнях виступають 16-річний Антон Корчук (8 місце), 21-річний Андрій Васкул (12 місце) та 18-річний Юрій Янюк (18 місце).

Збірна України зі стрибків з трампліна: скільки перемог в історії

Це всього третя перемога українських стрибунів з трампліна в історії у рамках стартів під егідою FIS.

Усі перемоги українських спортсменів:

• 9 січня 2011 - Віталій Шумбарець (Етап Кубка FIS в Штребске плесо, Словаччина)
  • 6 серпня 2011 - Віталій Шумбарець (етап Кубка FIS в Щирку, Польща)
  • 3 жовтня 2020 - Євген Марусяк (етап Кубка FIS в Ришнові, Румунія)

• Збірна України зараз проводить збір у Ришнові, де й проходять змагання. На цьому етапі Кубка FIS змагаються представники п'яти країн: України, Румунії, Словаччини, Чехії та США.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start