"Місто взагалі не готове": яка ситуація на дорогах Полтави

"Місто взагалі не готове": яка ситуація на дорогах Полтави

У Полтаві розчищати дороги від снігу 9 лютого виїхало шість тракторів та навантажувач. Про це розповів Суспільному заступник міського голови Полтави Володимир Чередниченко. Крім цього, задіяли шість комбінованих дорожніх машин для посипання міста піщано-сольовою сумішшю. Цієї кількості, каже, достатньо для усунення наслідків негоди.

"Задіяно було наступний перелік техніки: шість тракторів з відвалом та щіткою і навантажувач, взагалі сім. І шість КДМ-ок (комбінованих дорожніх машин – ред.) – для посипання піщано-сольовою сумішшю.У тому числі всі шість – на цілодобовому чергуванні. Цієї техніки вистачає, ми ще тут передбачили відпрацювання по старостатах. І будемо відпрацьовувати сьогодні ще", — розповів заступник міського голови Полтави Володимир Чередниченко.

"Місто взагалі не готове": яка ситуація на дорогах Полтави
Ситуація на дорогах Полтави. Фото: Суспільне Полтава

Висота снігового покриву на ранок становила від 1 до 4 сантиметрів, говорить начальниця відділу обласного центру з гідрометеорології. Похолодання, за її словами, пов’язане з активним циклоном. Та вже 10 лютого вдень невеликий сніг перейде в дощ, а температура повітря почне підвищуватися.

"Сніг ще триватиме і тому ми очікуємо на завтра на ранок десь висоту 5-7 сантиметрів, місцями може до 10 сантиметрів. На дорогах на завтрашній ранок місцями буде ожеледиця. І, до того ж, очікуємо подальше підвищення температури повітря на 12-13 число, знов до температурних рекордів, і, скажімо так, весна до нас повернеться на кілька днів", — розповіла начальниця відділу обласного центру з гідрометеорології Олена Панченко.

Яка ситуація на дорогах Полтави
Дорога у Полтаві. Фото: Суспільне Полтава

За словами Олени Панченко, у третій декаді лютого очікують помірну, з невеликими морозами зимову погоду.

Що говорять місцеві

Сніг у Полтаві 9 лютого
Сніг у Полтаві. Фото: Суспільне Полтава

"Минулого року була інша машина і взагалі я боялась зими, то минулий рік у порівнянні з цим роком – просто погода ще й інша – місто взагалі не готове. Не чиститься нічого. Слизько, брудно. Ні пройти, ні проїхати", — розповіла місцева жителька Наталія.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок