Брижинський вимагає від Ломака відсторонити низку керівників управлінь Чернігівської міськради

Брижинський вимагає від Ломака відсторонити низку керівників управлінь Чернігівської міськради

Брижинський вимагає від Ломака відсторонити низку керівників управлінь Чернігівської міськради
ФОТО: Суспільне Чернігів

Відсторонити від роботи начальників кількох управлінь Чернігівської міськради вимагає від в.о. міського голови Олександра Ломака начальник МВА Дмитро Брижинський. Причина — підсумок проведеного аудиту бюджету Чернігівської громади за два роки. Його провела Держаудитслужба і виявила порушень майже на 2,3 мільярди гривень.

Про це Дмитро Брижинський написав у своєму Telegram-каналі, додавши фото відповідного розпорядження.

Зокрема, у документі йдеться, що з метою забезпечення повноти та об’єктивності проведення службового розслідування та недопущення впливу посадовців, він вимагає відсторонити від роботи:

  • начальника управління ЖКГ Ярослава Куца,
  • начальника управління земельних ресурсів Василя Дмитренка,
  • начальника управління освіти Василя Білогуру,
  • начальника управління капітального будівництва Вячеслава Почепа (30 листопада 2023 року його відсторонив від посади Ломако після затримання на хабарі, — ред.).

Брижинський зазначає, що у зв’язку з надходженням аудиторського звіту, він вбачає неналежне виконання своїх посадових обов’язків чиновниками виконавчих органів Чернігівської міської ради.

Фінансовий аудит бюджету Чернігівської громади проводився за період з 1 квітня 2021 року по 30 червня 2023 року.

"За результатами перевірки встановлено порушень та недоліків на загальну суму 2 мільярди 296 мільйонів 996 тисяч гривень. Це становить половину бюджету міста за 2023 рік. Вимагаю від секретаря міської ради притягнути до відповідальності посадових осіб винних у масштабних порушеннях", — написав Брижинський.

Суспільне звернулося за коментарем до в.о. міського голови Олександра Ломака з приводу цього розпорядження. Він відповів, що немає часу коментувати провокації Брижинського.

Також, окрім відсторонення начальників управлінь Чернігівської міськради, Брижинський вимагає:

  • розглянути аудиторський звіт на засіданні виконавчого комітету, розробити і затвердити дієві заходи щодо усунення недоліків, виявлених аудиторським дослідженням.
  • провести службове розслідування за фактами порушень недоліків, відображених в аудиторському звіті, складеному управлінням Північого офісу Держаудитслужби в Чернігівській області.

Ознайомитися з результатами аудиту можете за посиланням: https://dasu.gov.ua/ua/news/5071

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок