"Надзвичайно добре": королева Камілла про стан короля Чарльза III

"Надзвичайно добре": королева Камілла про стан короля Чарльза III

Король Великої Британії Чарльз III, королева Камілла
Король Великої Британії Чарльз III і королева Камілла виходять після відвідин різдвяної служби в церкві Святої Марії Магдалини в Сандрінгемі в Норфолку, Англія, 25 грудня 2023 року. Фото: AP/Kin Cheung

Королева Сполученого Королівства Камілла заявила, що король Карл III почувається добре з огляду на діагноз раку, додавши, що він був зворушений повідомленнями підтримки, які він отримав від громадськості.

Про це пише Associated Press.

У четвер, 8 лютого, королева Камілла вирушила з Сандрінгем-Хаусу до Солсберійського собору, щоб відвідати концерт, присвячений роботі місцевих благодійних організацій. Серед перших людей були працівники Вілтширської авіаційної служби швидкої допомоги.

"За таких обставин він почувається дуже добре. Він дуже зворушений усіма листами та повідомленнями, які громадськість надсилає звідусіль – це дуже підбадьорює", — сказала Камілла.

Британський монарх відновлювався у своєму маєтку Сандрінгем у східній Англії після першого лікування невизначеного типу раку.

Що відомо про хворобу британського монарха

Про те, що 75-річний король Чарльз планує провести "корекційну процедуру" з приводу збільшеної простати, Букінгемський палац повідомив 17 січня 2023 року.

Доброякісне збільшення простати зустрічається у чоловіків старше 50 років і, як правило, не є серйозним захворюванням, повідомляється на сайті Національної служби охорони здоров'я Сполученого Королівства (NHS). Проте 5 лютого у короля діагностували рак. Тип раку не виявили, але монарх вже почав "регулярне лікування".

На початок