Ігри, пісні, танці та навчання: як у Херсоні реалізовують проєкт "Місто щасливих дітей"

Ігри, пісні, танці та навчання: як у Херсоні реалізовують проєкт "Місто щасливих дітей"

Ексклюзивно

Херсонський обласний центр народної творчості реалізує проєкт "Місто щасливих дітей". Дітей та підлітків збирають у безпечному місці для спілкування, розваг та навчання.

Херсонка Авігея прийшла на акцію в рамках проєкту “Місто щасливих дітей” у свій день народження. Дівчина розповіла, що такі заходи не відвідувала більше як рік. На заході хоче поспілкуватись та розважитись.

"Мені дуже сподобалось, дуже класно, емоції зашкалюють, я щаслива, що сюди потрапила. Сьогодні у мене день народження, мені 16 років. В основному я сиджу вдома з сестричкою та вчуся у 9 класі", — каже Авігея.

Херсон, проєкт "Місто щасливих дітей"
Херсон, дівчина тримає іграшку на заході під час проєкту "Місто щасливих дітей", 3 лютого 2024 рік. Фото: Суспільне Херсон

Наталя привела доньку Аліну. Жінка говорить, зараз у Херсоні дітям не вистачає заходів, де вони можуть активно та корисно провести час.

"Діти дуже раді, що їм приділяють увагу, і ми цьому радіємо. Останнім часом стало трохи більше організацій, які дозволяють більше радощів. Але цього все мало, раз на три тижні десь проходять заходи", — говорить жінка.

Херсон, проєкт "Місто щасливих дітей"
Херсон, діти на заході, який проводять в рамках проєкту "Місто щасливих дітей", 3 лютого 2024 рік. Фото: Суспільне Херсон

Проєкт “Місто щасливих дітей” заснував Херсонський обласний центр народної творчості, розказала військова волонтерка та заслужена діячка мистецтв України Тетяна Князєва. Захід проводять у бомбосховищі задля безпеки учасників.

"З'явився ігровий, інтерактивний проєкт, в якому діти можуть робити з керівником те, що їм потрібно на цей час: і навчатися, і гратися. Під час війни діти загубили своє внутрішнє "я", вони потребують уваги та любові від щирого серця. Я думаю, що нам це вдається. На заходи приводять дітей від 3 рочків. Старші діти допомагають малечі. Я намагаюсь їх згуртувати, обіймаю. А вони мені — допомагають рухати маленьких та активно беруть участь у флешмобах", — розповіла Тетяна.

Як у Херсоні реалізують проєкт "Місто щасливих дітей"
Херсон, волонтерка Тетяна Князєва тримає іграшки для дітей, які дарують під час заходів проєкту "Місто щасливий дітей", 3 лютого 2024 рік. Фото: Суспільне Херсон

Учасники проєкту “Місто щасливих дітей” проводять заходи у громадах деокупованого правобережжя області, говорить Тетяна Князєва. Були у Високопіллі, Посад-Покровському, Киселівці, Благодатному, також зустрічались з вимушеними переселенцями у Кривому Розі.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок