Танці та ігри під час навчання організовує учителька з Решетилівки Юлія Григоренко

Танці та ігри під час навчання організовує учителька з Решетилівки Юлія Григоренко

Танці та ігри під час навчання організовує учителька з Решетилівки Юлія Григоренко Суспільне Полтава

Інтерактивна мапа, лего та музичні трубки. Так відбуваються уроки молодших класів, які проводить вчителька з Решетилівки Юлія Григоренко. У школі жінка працює вже 17 років, майже половину з яких викладає для учнів 1-4 класів. До Дня вчителя Суспільне розкаже історію про переможницю Всеукраїнського конкурсу "Тeacher Innovation cup".

20 хвилин занять, потім танці, а далі знову вирішують задачі. Так відбувається урок з математики у третьому класі в одній із Решетилівських шкіл. Сучасні танці для них організовує вчителька Юлія Григоренко.

Діти танцюють зумбу із Юлією ГригоренкоСуспільне Полтава

Діти танцюють зумбу із Юлією Григоренко

"Це зумба. Я з ними теж танцюю, цю ще не вивчила, чесно кажу. Вміємо танцювати "Despasito" усі разом, тобто латиноамериканська зумба – це наша любов. Ми і з батьками танцюємо, заставляємо їх", − розповідає вчителька Юлія Григоренко.

Вчителькою жінка працює останні 17 років, з них сім – викладає для молодших класів. Аби зацікавити дітей на уроці, крім танців, Юлія використовує інтерактивну дошку, іграшки та музичні інструменти. Зокрема ось ці трубки "Бумвокерс".

Юлія Григоренко навчає дітей за допомогою трубок "Бумвокерс"Суспільне Полтава

Юлія Григоренко навчає дітей за допомогою трубок "Бумвокерс"

"Сім кольорів – це сім ноток. Від нотки до першої октави, до нотки до другої октави. За допомогою цих музичних трубок ми намагаємося відтворити певні мелодії, розподіляю дітей за групами,даю їм певну нотку, і виводжу на дошку нотний стан у вигляді таких кольорових ноток", − показує Юлія Григоренко.

А ще використовують їх на уроці математики.

"Під час уроків математики, наприклад, я задаю – два додати два. Це легко у першому класі і дітки відбивають – чотири".

Юлія Григоренко використовує інтерактивну дошку для навчання дітейСуспільне Полтава

Юлія Григоренко використовує інтерактивну дошку для навчання дітей

Цьогоріч Юлія Григоренко стала однією із переможців Всеукраїнського конкурсу "Тeacher Innovation cup" та увійшла до ТОП-19 учителів-інноваторів України.

"Коли оголошували переможців, ведуча сказала, що будуть оголошувати переможців в алфавітному порядку. Я зараз не пам’ятаю як звати мою колегу, яку оголосили першою, але прізвище теж на "Г" було, як моє – Григоренко. Ну, думаю, усе, напевно, я не потрапила. І тут моє прізвище назвали, і це несподіванка така була, адреналін".

А щодо своїх вихованців Юлія Григоренко зазначає: "Хочу, перш за все, бути для них другом, наставником, не для того, щоб вони мене боялися, щоб вони з повагою, як до особистості, до друга ставились. Щоб я була для них цікава".

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди