У російських портах запровадили режим підвищеної готовності через загрозу БПЛА

У російських портах запровадили режим підвищеної готовності через загрозу БПЛА

Порт Виборг
Російський порт на Балтійському морі у місті Виборг Ленінградської області. Фото: vbgport.ru

У морських портах Ленінградської області РФ оголосили режим підвищеної готовності через можливі атаки безпілотних літальних апаратів ЗСУ. Йдеться про російські порти Виборг, Приморськ, Усть-Луга і Висоцьк.

Про це повідомили на сайті Адміністрації морських портів Балтійського моря РФ.

"Підстава для запровадження режиму підвищеної готовності — рівень виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру, що зріс, від атак безпілотних літальних апаратів ЗС (Збройних сил) України на об'єктах і території морських портів", — йдеться у розпорядженні.

Також Міністерство транспорту Росії доручило зробити часткове світломаскування адміністративних будівель служби капітанів портів.

Атаки на Ленінградську область

Суспільному з власних джерел стало відомо, що атака 21 січня на морський термінал в російському Усть-Лузі — спецоперація СБУ. По цілі влучно відпрацювали безпілотники Служби безпеки. Ураження були точними, розпочалася масштабна пожежа. Росіяни проводили евакуацію.

Українські безпілотники 18 січня атакували об'єкти у Ленінградській області Росії — влучання по цілях. Операцію провело Головне управління розвідки Міноборони України.

На початок