На Херсонщині 34 тисячі людей отримали допомогу на понад 93 млн грн — ОВА

На Херсонщині 34 тисячі людей отримали допомогу на понад 93 млн грн — ОВА

Херсонщина, гроші, гривні, допомога від держави
Людина тримає українські купюри в руках. Ілюстративне фото: УНІАН

Станом на 4 лютого 34300 жителів Херсонської області отримали різних видів державної допомоги на понад 93 мільйони гривень.

Про це у Telegram повідомив заступник начальника Херсонської ОВА Ярослав Шанько.

За його словами, зокрема, допомогу отримують родини, які виховують дітей, котрі залишилися без батьківського піклування. 95 прийомним сім'ям та 63 дитячим будинкам сімейного типу нарахували 16,5 мільйона гривень. Малозабезпеченим громадянам та тим, які опинились у складних життєвих обставинах, виплатили майже 29 мільйонів гривень.

Крім цього, каже заступник голови ОВА, коштом обласного бюджету підтримують родини загиблих героїв, жителів області, які опинилися в скрутному становищі або постраждали від російських обстрілів. Провели виплати для 207 людей на 3,6 мільйона гривень.

"Також виплатили щомісячну грошову допомогу за пільгове забезпечення харчовими продуктами громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на загальну суму 1,7 мільйона гривень", — говорить Шанько.

Заступник очільника обласної військової адміністрації додав, що на Херсонщині працюють сім соціальних центрів соціального обслуговування, 10 центрів надання соціальних послуг, а також Херсонський центр соціальних служб, Херсонський соціальний центр матері та дитини та притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Торік їхніми послугами скористалися більш як 30 тисяч людей.

Раніше прессекретар Херсонської ОВА Толоконніков повідомив, що у лікарнях правобережної частини Херсонської області працює близько тисячі спеціалістів.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок