70-річчя Іваненка: рівненський художник презентував "Філософію життя"

70-річчя Іваненка: рівненський художник презентував "Філософію життя"

70-річчя Іваненка: рівненський художник презентував "Філософію життя" Суспільне Рівне

"Філософію життя" у живописі презентував рівненський художник Анатолій Іваненко. Це пейзажі з елементами натюрморту, побутові сюжети і передане через алегорію життя художника. Персональну виставку живописець презентував день свого 70-річного ювілею. Експозиція вмістила понад 20 робіт.

Живописний сюжет з майстерні художника, що має назву "Картина про картину, або Робота завершена. Алегорія слави". Її автор Анатолій Іваненко пояснює суть зображеного.

70-річчя Іваненка: рівненський художник презентував "Філософію життя"Суспільне Рівне

"Художник повинен бути закований у броню, щоб його не вразили ніякі там стріли. Тому він почувається досить добре в латах. А що птах...народжується двічі. Спочатку в яйце, а потім уже з крилами. Той й художник так само, щоб стати особистістю повинен народитися двічі. Спочатку як істота фізична, а потім як творець", – сказав митець.

Алегоричною для учениці Анатолія Іваненка Наталії Пастухової є робота, що має назву "У Карпатах, або Забрели вівці до старого лісу".

70-річчя Іваненка: рівненський художник презентував "Філософію життя"Суспільне Рівне

"Оце от я, це точно. Я себе так бачу, бо така ж вредна, як оця вівця, що дивиться в іншу сторону. Там жіночка йде, але в ній бачу Анатолія Григоровича. А це наша група. Ми, як ці заблудлі вівці, і він нас завжди направляє, він нас вчить і віддає все, що знає. Не скупий він і ділиться не тільки філософією життя, а й своїми знаннями", – розповіла учениця Анатолія Іваненка.

Свою філософію життя у живописі Анатолій Іваненко презентував у день свого 70-річчя.

"Хочу привітати пана Анатолія з ювілеєм, пробажати йому здоров'я міцного, творчого натхнення і щоб його коло учнів ширилося і він передавав свої знання оточуючим", - поділився відвідувач виставки Олександр Майструк.

Персональна виставка Анатолія Іваненка вмістила 26 робіт, над якими він працював минулі 4 роки.

"Все, що мене хвилювало в цей час, до чого прагнув усі попередні роки, виплюснулося ось в ці картини. Ставлення до людей, до оточуючого світу, до всього, що є у світі прекрасного. Оце і є основний посил і тема всіх цих картин", – зазначив художник.

Живопис Анатолія Іваненка експонуватимуть у галереї "Євро-Арт" до 6-го грудня.

Авторки: Валентина Гордич, Олена Хлиновська

Категорії
РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди