Київ отримав нову партію пожежних авто від міжнародних партнерів

Київ отримав нову партію пожежних авто від міжнародних партнерів

Київ отримав 5 нових пожежних авто від міжнародних партнерів
5 нових пожежних авто біля будівлі КМДА, Київ, 31 січня 2024 р. Фото: КМДА

Київ отримав чергову партію гуманітарної допомоги від іноземних партнерів — німецьке місто Лейпциг передало столиці 5 нових пожежних автомобілів.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

За його словами, отримана спецтехніка одразу надійде в розпорядження пожежних частин міста. Це — 2 автомобілі Renault Kerax, 1 авто Renault MDB3 і 2 машини Iveco Daily. Усі спецавто мають підвищену прохідність, обладнані сучасними системами піногасіння.

Київ отримав нову партію пожежних авто від міжнародних партнерів
Київ отримав 5 пожежних авто від міжнародних партнерів, 31 січня 2024 р. Фото: КМДА

Закупівлю техніки профінансувало Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Авто виготовили в найкоротші терміни польські партнери.

Київ отримав нову партію пожежних авто від міжнародних партнерів
Віталій Кличко оглядає пожежну техніку від іноземних партнерів, Київ, 31 січня 2024 р. Фото: КМДА

Віталій Кличко подякував міжнародним партнерам за підтримку та допомогу. Передана техніка допоможе ефективно та оперативно ліквідувати наслідки російських обстрілів.

Як нагадав міський голова, від початку широкомасштабної війни Київ отримав від іноземних партнерів 65 пожежних авто, а також 50 карет швидкої допомоги та 82 міських автобуси.

Що відомо про допомогу Києву спецавтомобілями

З перших днів вторгнення Київ отримує допомогу від міст-партнерів. Наприкінці липня 2022 року надійшли 12 пожежних авто і 7 "швидких" від німецьких і польських партнерів та рятувальне спорядження зі Швейцарії.

Комунальним підприємствам передали 19 автобусів і 3 сміттєвози, які місто отримало від приватних транспортних підприємств з чотирьох німецьких міст – Мюнхена, Регензбурга, Ганновера та Зевена.

Від німецьких та українських партнерів Київ отримав пожежне авто та два реанімобілі. Згодом ще чотири пожежні автомобілі надійшли від німецьких та польських партнерів.

Партію із трьох спецавто підрозділи ДСНС Києва отримали в листопаді 2023 року.

Раніше дві пожежні машини Київ передав Харкову, який зазнає постійних обстрілів.

На початок