Завдав збитків на понад п'ять з половиною млн гривень. На Херсонщині повідомили про підозру екскерівнику підприємства

Завдав збитків на понад п'ять з половиною млн гривень. На Херсонщині повідомили про підозру екскерівнику підприємства

На Херсонщині колишнього керівника підприємства заочно підозрюють в умисному пошкодженні чужого майна та незаконному заволодінні землями водного фонду.

Про це у Telegram повідомила Херсонська обласна прокуратура.

За даними слідства, у квітні 2020 року 56-річний керівник ТОВ двічі намагався здобути розширений дозвіл на право користування землею вздовж колекторно-дренажного каналу для будівництва приватної  вітроелектростанції. Він отримав відмову від Чаплинського управління водного господарства, проте не повідомив про це субпідрядника.

У дописі йдеться, що працівники важкою технікою зняли поверхневий шар ґрунту по гребню дамби. Споруда та технологічна дорога до неї були зруйновані. Також перегородили річище каналу насипом — це перешкоджало скиду води у технологічну водойму.

Такі дії завдали збитків Басейновому управлінню водних ресурсів нижнього Дніпра на понад п'ять з половиною мільйонів гривень. Підозрюваному загрожує до десяти років позбавлення волі.

Раніше прокуратура оголосила підозру у колабораціонізмі ексінженеру басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок