Рівненський "Верес" зробив ще один крок до Кубка України

Рівненський "Верес" зробив ще один крок до Кубка України ФК "Верес"

Футболісти рівненського "Вереса" вийшли до 1/8 фіналу Кубка України. На домашньому стадіоні у Млинові рівняни у додатковий час обіграли клуб "Миколаїв".

У кубковому протистоянні двох представників Першої ліги господарем поля жереб обрав рівненський "Верес". Втім, попри статус гостей, саме миколаївці відкрили на 16-й хвилині рахунок у грі.

"Верес" відігрався за кілька хвилин до перерви. Сергій Петько головою замкнув подачу з кутового. У другому таймі усе повторилося. На 70-й хвилині гості знову вийшли вперед, реалізувавши пенальті. Але на 82-й хвилині "вересівець" Роберт Гегедош забив у відповідь - 2:2.

Рівненський "Верес" зробив ще один крок до Кубка УкраїниФК "Верес"

Ключовий момент протистояння стався вже у додатковий час, коли на 94-й хвилині Темур Парцванія був вилучений за друге попередження. Чисельна меншість помножена на втому не дозволила "Миколаєву" продовжувати рівну боротьбу. Упродовж десяти хвилин гості пропустили двічі. Геннадій Пасич сильно пробив у ближній кут, а Михайло Сергійчук реалізував пенальті, який сам і заробив.

"Шість нових футболістів зіграли у порівнянні із попередньою грою чемпіонату. Всі виклалися. Є конкуренція. Якщо гратимемо так – зможемо багато досягти", – сказав після гри головний тренер "Вереса" Юрій Вірт.

Завдяки перемозі – 4:2 над "Миколаєвом", "Верес" вшосте у своїй історії виходить до 1/8 фіналу Кубка України. Нагадаємо, у попередніх двох раундах рівняни грали в гостях. Спочатку в Черкасах розгромили "Дніпро" – 5:0, а потім в Охтирці – "Альянс" – 3:0.

Також нагадаємо, що найвищим досягненням "Вереса" у Кубку України є вихід до півфіналу у 1994 році.

"Верес" - "Миколаїв" - 4:2 ДЧ (1:1, 2:2)

Кубок України, 1/16 фіналу 30 вересня 2020 року, Млинів, стадіон "Колос". Без глядачів.

Голи: Петько (42), Гегедош (82), Пасіч (107), Сергійчук (117, з пенальті) – Вітенчук (16), Сула (70, з пенальті). Вилучення: Парцванія (94, повторне попередження).

"Верес": Когут – Немчанінов, Махнєв, Гончаренко, Солдат, Полюлях, Петько, Хоцяновський (Тимофієнко, 73), Пасіч, Шестаков (Сергійчук, 70), Гегедош (Яременко, 94). Головний тренер: Юрій Вірт.

"Миколаїв": Лободров – Ляшевський, Парцванія, Березянський, Д.Сула (Порох, 96), Яворський (Паламар, 112), Вітенчук, Попов (Мельничук, 46, Фальковський, 109), Ульянов, Кулинич (Охрончук, 55), Кравченко. Головний тренер: Ілля Близнюк.