На Чернігівщині поховали військових Дмитра Андарака та Михайла Поляка

На Чернігівщині поховали військових Дмитра Андарака та Михайла Поляка

На Чернігівщині поховали військових Дмитра Андарака та Михайла Поляка
ФОТО: Суспільне Чернігів

На Чернігівщині 30 січня поховали двох військових. Дмитро Андарак та Михайло Поляк загинули під час виконання бойових завдань на Донеччині.

Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Рядовий Дмитро Андарак народився 16 лютого 1979 року у Чернігові. Навчався у місцевій школі №20. Далі вступив до професійного училища харчової промисловості. Після навчання певний час проходив військову службу в одному з підрозділів ППО ЗС України.

Після її завершення працював у Києві в охоронній службі.

Поховання
Дмитро Андарак. ФОТО: Суспільне Чернігів

Після повномасштабного російського вторгнення долучився до лав ЗС України, був у складі одного з підрозділів військової частини А4007 на посаді гранатометника.

Прощання з Дмитром Андараком
Прощання з Дмитром Андараком. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Загинув 21 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном у Чернігові в Катерининському соборі, поховали на кладовищі "Яцево".

Молодший сержант Михайло Поляк народився 26 серпня 1976 року у селі Великий Раковець на Закарпатті. У 1983 році разом з родиною переїхав до села Даньківка на Прилуччину. Освіту здобував у Богданівській школі.

Проходив строкову військову службу, після цього працював на будівництві у Києві та у Словаччині. У 2014 році вперше став на захист Батьківщини та взяв участь в АТО.

Поховання
Михайло Поляк. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

З часом повернувся до Києва, а у березні 2022 року знову долучився до ЗСУ. З червня 2023 року воював у складі одного з підрозділів військової частини А4773, був на посаді майстра-номера обслуги.

Загинув 5 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном у Прилуках, поховали на кладовищі у селі Богданівка.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок