Реп-виконавець із Рівненщини випустив пісню, присвячену військовополоненим

Реп-виконавець із Рівненщини випустив пісню, присвячену військовополоненим

Реп-виконавець Валерій Гарбар, який має сценічне псевдо Дикий Пес (Wild Dog) та організовує фестиваль "Моя Погорина" на Рівненщині, випустив пісню “Сон це чи ні?”. Вона присвячена військовополоненим й тим, хто повернувся з полону.

Про це автор повідомив у Facebook, зазначивши, що трек доступний на усіх цифрових майданчиках.

Валерій Гарбар розповів Суспільному, що пісню записав ще до повномасштабного вторгнення, проте ніде не опублікував, у її сюжеті перебування героя у полоні, його втеча і повернення на рідну землю:

“Музика та слова мої, записували та зводили трек у Рівному. Це класичний олдскульний стиль, цікавий більше для любителів андеграунду”.

Валерій зазначив, що співпрацю та допомогу у розміщенні його творчості запропонував столичний лейбл “НеСелуха”. “Сон це чи ні?” перший трек на воєнну тематику, поданий на дистрибуцію, але не єдиний.

“У мене багато тематичних пісень у співпраці з військовими-реперами, зокрема, творчим об'єднанням “Реп Армія”. Думаю, в майбутньому можна укласти збірку треків, присвячених українській боротьбі за волю та свободу”, — зазначив виконавець.

Реп-виконавець із Рівненщини випустив пісню, присвячену військовополоненим
Реп-виконавець Дикий Пес (Валерій Гарбар). Фото: Валерій Гарбар

Реп-виконавець Валерій Гарбар, який має сценічне псевдо Дикий Пес (Wild Dog), родом із Городця Сарненського району. Він — засновник та організатор молодіжного фестивалю “Моя Погорина”, учасник творчого об'єднання "Pogoryn-style", проєкту "МазеФака бригада", МС, бітмейкер, волонтер, вчитель інформатики та технологій. А також — призер конкурсу Rap-Jab (2012), фіналіст конкурсів "I love hip-hop" (2011), "Реп-захід" (2016), “Червона Рута” (2019).

У доробку Валерія Гарбара є чотири студійні альбоми: “Казала мені мама” (2011), “Моя мрія” (2013), “Дикий стиль” (2018), “Амазонка” (2021).

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок