Олександрійські боксери виграли командний залік турніру пам’яті Олексія Скічка

Олександрійські боксери виграли командний залік турніру пам’яті Олексія Скічка

Турнір пам'яті Олексія Скічка
Турнір пам'яті Олексія Скічка в Олександрії відбувся удванадцяте. Фото: Олександрійська міськрада та кропивницька спортшкола №1

Олександрійські боксери виграли медальний залік всеукраїнського турніру, присвяченого пам’яті чемпіона України та колишнього міського голови Олександрії, що на Кіровоградщині, Олексія Скічка.

Старший тренер збірної області з боксу Віктор Саласенко розповів Суспільному, що турнір в Олександрії відбувся удванадцяте та зібрав майже дві сотні боксерів 9-17 років з Олександрії, Кропивницького, Світловодська, Знам’янки, Новоукраїнки, Олександрівки, Долинської, Павлиша Онуфріївської громади, Пантаївки та Попельнастого Олександрійського району, Кременчука Полтавської області та Южноукраїнська, що на Миколаївщині.

Змагалися за правилами любительського боксу та за олімпійською системою. Усього розіграли 53 комплекти нагород.

Перше командне місце, виборовши 16 золотих медалей у своїх вікових та вагових категоріях, посіли господарі турніру. Другими, з вісьмома золотими медалями, стали кропивницькі боксери. Третє командне місце – у боксерів з Кременчука, які вибороли шість золотих нагород.

Хто такий Олексій Скічко

Олексій Скічко — майстер спорту й чемпіон України з боксу, двічі був Олександрійським міським головою — у 1990-1994 та 2006-2010 роках. Помер 2011-го у віці 65 років. 2016 року йому надали звання почесного громадянина Олександрії.

Боксерський турнір, присвячені пам'яті Олексія Скічка, влаштовують щороку в дати, наближені до його дня народження. 27 січня 2024 року йому виповнилося б 78.

На початок