Дві лікарні Хмельниччини прийматимуть хворих лише з COVID-19

Дві лікарні Хмельниччини прийматимуть хворих лише з COVID-19

Дві лікарні Хмельниччини прийматимуть хворих лише з COVID-19
Фото: з сайту VDALO

На Хмельниччині два медичних заклади надаватимуть допомогу тільки хворим з коронавірусною інфекцією, через повноцінний перехід лікарень на боротьбу з COVID-19. Про це Суспільному повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

За його словами, Хмельницька центральна районна лікарня та Кам'янець-Подільська ЦРЛ повністю переходять на лікування хворих на COVID-19. Додає, що це додатково 320 ліжкомісць, з них 120 - Хмельницька ЦРЛ та 200 - Кам'янець-Подільська ЦРЛ.

"Тепер ці лікарні не будуть приймати та надавати жодної допомоги людям з іншими хворобами. А ті хворі, які там лікувалися, переводять до інших медичних закладів", - каже посадовець.

Хворих з Хмельницької ЦРЛ переводять у відділення Хмельницької міської лікарні та обласної, у яких не лікують хворих на коронавірусну інфекцію. Роман Примуш додає, що з Кам'янець-Подільської ЦРЛ усіх пацієнтів переведуть у Кам'янецьку міську лікарню.

"Ми й надалі можемо розгортати лікарні для хворих з COVID-19, проблем з місцем не має, не має потреб з препаратами чи киснем, проблема є в кількості персоналу. Ми можемо розгорнути до 3 500 місць, але медичного персоналу у нас не вистачить", - розповів Роман Примуш.

Що відомо

На початок