На Чернігівщині поховали Олександра Кононенка, Сергія Малишенка та Миколу Бакуна, які загинули на фронті

На Чернігівщині поховали Олександра Кононенка, Сергія Малишенка та Миколу Бакуна, які загинули на фронті

На Чернігівщині поховали Олександра Кононенка, Сергія Малишенка та Миколу Бакуна, які загинули на фронті
ФОТО: Суспільне Чернігів

На Чернігівщині 28 січня попрощалися з Олександром Кононенком, Сергієм Малишенком та Миколою Бакуном, які загинули під час виконання бойових завдань на Харківщині та Донеччині.

Про це Суспільному повідомили в Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Старший сержант Олександр Кононенко народився 8 березня 1992 року в Городні. Закінчив Чернігівське ВПУ за спеціальністю "Агент комерційних послуг".

Протягом 2012-2013 років проходив строкову військову службу, а з 2013 по 2018 роки — військову службу за контрактом. Брав участь в АТО. У квітні 2022 року долучився до лав ЗСУ. Був на посаді головного сержанта механізованого відділення одного з підрозділів військової частини А4723.

Поховання
Олександр Кононенко. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Загинув 03.09.2023 року під час виконання бойового завдання на Харківщині. Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі в Городні.

Солдат Сергій Малишенко народився 30 жовтня 1994 року в Корюківці. Протягом 2000-2011 років навчався в місцевій школі.

З 2012 року проходив строкову військову службу. Далі переїхав до Чернігова, де працював охоронцем. З 2015 року працював у ТОВ "ФОРЕСТ-ТІМБЕР". У 2019 році Сергій повернувся до рідного міста, де також працював охоронцем та різноробом.

У березні 2023 року долучився до оборони України, був на посаді навідника аеромобільного відділення одного з підрозділів військової частини А4350.

Поховання
Сергій Малишенко. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Поховання
Прощання з Сергієм Малишенком. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Загинув 18 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі рідного міста.

Старший матрос Микола Бакун народився 22 травня 1977 року в селі Кухарка, що у Прилуцькому районі. У 1995 році закінчив СПТУ №8 та опанував спеціальності слюсаря та столяра.

Протягом 1995-1996 років проходив строкову військову службу. Далі працював слюсарем з експлуатації та ремонту підземних газопроводів в АТ "Чернігівгаз".

У липні 2022 року долучився до лав ЗС України, службу проходив на посаді бойового медика одного з підрозділів військової частини А2613.

Поховання
Микола Бакун. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

13 червня 2023 року під час виконання чергового бойового завдання на Донеччині підрозділ Миколи втратив з ним зв’язок. З того часу він вважався зниклим безвісти, але завдяки результатам ДНК-експертизи вдалося встановити його особу. Попрощалися з бійцем та поховавши його на кладовищі у Варві.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок