"Природа кликала". Гравець "Тоттенгема" під час гри побіг у туалет, залишивши команду в меншості

Футболіст лондонського клубу Ерік Даєр під час другого тайму побіг із поля, проте не на заміну, а до туалету.

Сталося це під час матчу у вівторок, 29 вересня, під час матчу Кубку англійської ліги між "Тоттенгемом" та "Челсі" (1:1, 5:4 пен.).

На 77-їй хвилині матчу півзахисник "Тоттенгема" прямо з поля побіг у підтрибунні приміщення. На той момент "Шпори" програвали, а Даєр був важливим гравцем у разі контратак суперника. Однак його нічого не зупинило.

Ще поки Ерік пробігав повз лаву для запасних, тренер "Тоттенгема" кричав йому негайно повернутися на поле, та англієць, все ж, забіг до підтрибунних приміщень.

Як виявилося, Даєр побіг з поля у туалет.

"Він (Моуріньо) був злий на мене, але я нічого не міг із цим зробити - природа кликала", - сказав після матчу Даєр у коментарі Sky Sports.

Жозе Моуріньо побіг за гравцем у підтрибунні приміщення, щоб пришвидшити Даєра і повернути його на поля.

Португальського тренера запитали після гри, чи пришвидшила його присутність Даєра, відповів із посмішкою: "Проблема в тому, що він не пісяв".

"Лише уявіть собі, це не вкладається в голові. Що він міг з'їсти перед грою? Він же міг бути зневодненим, утомленим, без енергії у м'язах. Я говорив йому, щоб він швидше усе робив, адже у нас не залишалося замін. І відповідно він залишив нас у меншості", - зазначив португалець.

Якраз за відсутності Даєра на полі "Челсі" створив гольовий момент, але не реалізував його.

А уже після повернення Еріка "Тоттенгему" вдалося зрівняти рахунок. Матч перейшов у серію пенальті, в якій "Шпори" перемогли 5:4. Ерік Даєр забив перший 11-метровий у цій серії.

Саме Даєр зрештою отримав нагороду найкращого гравця матчу. Гравець вирішив віджартуватися: він виклав фото із нагородою та тим самим унітазом у своєму "Інстаграмі".

"Справжній гравець матчу", - підписав фото Даєр.

• Матч "Тоттенгем" - "Челсі" проходив у рамках 1/8 фіналу Кубку. "Тоттенгем" вийшов до чвертьфіналу.
  • Попередню гру Ерік Даєр відіграв за дві доби до зустрічі з "Челсі", і Жозе Моуріньо уже пообіцяв дати йому відпочити у наступному матчі "Тоттенгема".
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start