Кіберфахівці ГУР МО знищили ІТ-інфраструктуру компанії, яка працювала на російську "оборонку"

Кіберфахівці ГУР МО знищили ІТ-інфраструктуру компанії, яка працювала на російську "оборонку"

Хакер
Хакер. Ілюстративне фото: Getty Images

Кіберфахівці Головного управління розвідки Міноборони України знищили всю ІТ-інфраструктуру компанії IPL Consulting, яка спеціалізувалася на впровадженні інформаційних систем у російській промисловості.

Про це повідомляє пресслужба ГУР МО.

"Руйнівну атаку проти IPL Consulting здійснили фахівці ГУР, які проникли до внутрішньої мережі компанії та знищили всю її ІТ-інфраструктуру розміром понад 60 терабайтів, десятки серверів і баз даних", — йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що IPL Consulting презентувала себе, як одне з найбільш сучасних російських підприємств, яке надавало допомогу у впровадженні інформаційних систем до установ, що займаються проєктуванням, виробництвом автомобільних та авіаційних компонентів, важким машинобудуванням, а також виробництвом обладнання та приладів, зокрема в інтересах оборонно-промислового комплексу РФ.

У ГУР МО додали, що вартість втраченого Росією цифрового масиву даних підраховується.

"В умовах  санкційного тиску проти РФ, що триває, завдані збитки для противника — вкрай болючі. Крім того, постраждають десятки російських компаній, які працюють на "оборонку" держави-агресора", — йдеться у повідомленні.

23 січня українське хакерське угруповання BO Team зламало великий російський дослідницький центр космічної гідрометеорології "Планета".

Раніше у Головному управлінні розвідки Міноборони України повідомили, що внаслідок успішних дій "невідомих кіберволонтерів" у Росії стався масштабний збій у роботі одного з найбільших інтернет-провайдерів "Акадо-телеком", послугами якого користується низка російських держструктур.

На початок