Загальна сума — понад 640 млн грн. На майно депутата Херсонської облради, якого підозрюють у держзраді, наклали арешт

Загальна сума — понад 640 млн грн. На майно депутата Херсонської облради, якого підозрюють у держзраді, наклали арешт

На майно депутата Херсонської обласної ради, якого підозрюють у державній зраді та колабораційній діяльності, наклали арешт. Загальна вартість арештованого – понад 640 мільйонів гривень.

Про це у Telegram повідомила Херсонська обласна прокуратура.

У дописі йдеться, що до складу майна входять корпоративні права у 12 агрофірмах та підприємствах, належні їм земельні ділянки, загальною площею 2.5 тис. га, тепличний комплекс, автозаправний комплекс, понад 30 об’єктів нерухомого майна, транспортні засоби, мисливські рушниці, карабін, банківські рахунки.

Наразі вживають заходів щодо передачі арештованого майна в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами.

За даними слідства, під час тимчасової окупації Херсонщини підозрюваний пішов на співпрацю з РФ. Він перереєстрував у фіскальних органах Росії українське державне підприємство, що спеціалізується на розведені риб, а також підконтрольні йому підприємства у галузі сільського та паливного бізнесу. Таким чином підозрюваний вів господарську діяльність та забезпечував надходження податків до бюджету країни-агресора.

Крім цього, у вересні 2023 року підозрюваного обрали депутатом від політичної партії країни-агресора "Єдина Росія" до так званої "державної думи Херсонської області", створеної на тимчасово окупованій території регіону.

Раніше в прокуратурі повідомили, що жительку Херсонської області, яка організовувала псевдореферендум у селі Шевченко, судитимуть за колабораційну діяльність. Їй загрожує до десяти років позбавлення волі.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок