Фільм "Татова колискова" режисерки з Рівненщини отримав нагороду HBO Max

Фільм "Татова колискова" режисерки з Рівненщини отримав нагороду HBO Max

Фільм Татова Колискова
Скрин з відео "Татова колискова", YouTube " Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava"

Документальний фільм "Татова колискова" режисерки Лесі Дяк з Рівненщини отримав нагороду HBO Max та приз у 1000 євро. Фільм ще не завершений, стрічку показували на фестивалі Trieste Film у секції робіт, над якими ще працюють чи які на завершальному етапі зйомок.

"Татова колискова" — це історія про сімейне життя ветерана українсько-російської війни. Про нагороду режисерка повідомила на своїй сторінці у Facebook:

"Щаслива поділитися новинами: "Татова колискова" отримала нагороду HBO Max на Last Stop Trieste. Ось рішення журі: «Нагорода присуджується проєкту, який торкається надзвичайно важливої, але парадоксально знехтуваної теми. Це фільм, який вирізняється близьким доступом до люблячої родини, демонструючи її силу перед обличчям суворих обставин»".

Леся розповіла Суспільному, що нагорода від HBO Max надавалася в межах програми The Last Stop Trieste, де шестеро учасників з різних країн показували 30 хвилин "fine cut":

"The Last Stob Trieste — це частина більшої індустрійної події When East Meets West під час кінофестивалю в італійському Трієсте". 

Режисерка очікує, що за рік чи півтора її фільми можна буде подивитися на стрімінгових платформах.

Режисерка та продюсерка Леся Дяк — родом із Сопачева Вараського району. Закінчила Майстерню з режисури документального кіно Сергія Буковського. Навчалась на міжнародній магістерській програмі з режисури документального кіно DocNomads. Леся — авторка кількох короткометражних документальних фільмів, відібраних для міжнародних кінофестивалів і присвячених насамперед травмі та досвіду зцілення.

Дебютний повнометражний документальний фільм "Татова колискова" брав участь у менторській програмі CineDOC-Tbilisi, отримав головну нагороду на Docu Sarajevo Talents from the East серед проєктів на завершальній стадії виробництва та грант від IDFA Bertha Fund.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок