Не поділили білборд: Семінський пояснив чому дав стусана підприємцю та спустив колеса в автівках

Не поділили білборд: Семінський пояснив чому дав стусана підприємцю та спустив колеса в автівках

Не поділили білборд: Семінський пояснив чому дав стусана підприємцю та спустив колеса в автівках
Фото - "Новое время"

Народний депутат Олег Семінський у Чернігові на вулиці Любецькій штовхнув підприємця і спустив колеса автівкам. Дві політичні сили «Рідний дім» та «Слуга народу» не поділили білборди в обласному центрі, які належать чернігівській фірмі «Магр-Авто». Конфлікт стався довкола білборду з зображенням Юрія Тарасовця, який представники фірми приїхали зривати.

Народний депутат України від партії «Слуга народу» Олег Семінський на відео, яке відзняв перехожий, спочатку дає стусана директору компанії «Магр-Авто» Олександру Ткаченку, а потім спускає колеса автівкам.

Як розповів Олег Семінський Суспільному, конфлікт пов’язаний із розміщенням політичної реклами на білбордах.

«До мене звернулася компанія «Супермедіа», і також звернувся кандидат у мери Юрій Тарасовець. Вони мені повідомили, що весною цього року компанія «Супермедіа» сплатила компанії «Магр-Авто» оренду за 10 бордів. Були сплачені кошти, був укладений договір на 2 місяці – вересень і жовтень. Директор компанії «Магр-Авто» зателефонував представниці «Супермедіа» і повідомив, що йому зателефонував діючий мер Атрошенко, і сказав розірвати чинний договір», - розповів нардеп.

Конфлікт стався довкола білборду на вулиці Любецькій. На ньому зараз зображення кандидата в мери від «Слуги народу» Юрія Тарасовця. Представники фірми приїхали його зірвати. За словами Олександра Ткаченка, розміщені вони там незаконно, бо представники кандидата від «Слуги народу» не заплатили гроші, передбачені за договором.

«Так, в березні наш орендатор заключив договір з якимось підприємцем, вже навіть не пам`ятаю прізвище, на 10 площин. Потім, як мені доповідали, цей підприємець, не оплачував гроші. Наш ФОП чекав-чекав, і направив листа про розрив договору в середині серпня. Причиною розриву договору була несплата в строк», - розповів співвласник компанії «Магр-Авто» Олександр Ткаченко.

Заступник міського голови Чернігова Олександр Ломако сказав – діючий договір з «Магр-Авто» на розміщення політичної реклами має лише «Рідний дім».

За його словами, партія «Рідний дім» має офіційний договір на оренду рекламних площин компанії «Магр-Авто», як зареєстрований суб’єкт виборчого процесу. 10 чи 12 площин, на які вони згідно договору у суботу поклеїли свою рекламу. А в неділю цю реклами чомусь переклеїли. Коли вони зв’язалися з компанією «Магр-Авто», їм сказали, що ті не розуміють як таке відбулося і почали переклейку.

Окрім представників фірми «Магр-Авто» та охорони Олега Семінського, на місці події був начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький. Що він там робив – пояснив так:

«Мені дзвонив Олександр Ткаченко, сказав, що така ситуація склалась. Я був зі своїм заступником. Було всього дві людини, там не було інших представників. Муніципальна варта була у складі двох людей.»

Поліція ж, яка прибула на місце події, склала протокол за нанесення тілесних ушкоджень Олександру Ткаченку.

За його словами, до нього підбігли четверо людей і Олег Семінський наніс йому удар в область шиї. Потім вони перебігли вулицю і спустили колеса у авто Олександра Ткаченка і авто поряд.

28 вересня увечері о 10 годині Олександру Ткаченку стало зле, нудило, було голово кружіння. 29 вересня зранку він звернувся до лікарні, де йому діагностували струс мозку.

На відео, яке зняли перехожі, зафіксовано поштовх. Олег Семінський коментує цю ситуацію так:

«Нічого такого, що суперечить закону не було, ніяких поштовхів, нападів. Це наклеп з боку молодиків Атрошенка», - сказав Олег Семінський.

Та додає – після інциденту йому погрожували та переслідували люди, які прийшли з Олександром Ткаченком.

«А потім представник компанії «Магр-Авто» а також 20 тітушок мені почали погрожувати ці люди, тітушки. Вони за мною їздили вчора цілий вечір. І те, що я зробив, я зробив абсолютно законно. Мушу зазначити, що колеса не порізані, ніякої шкоди немає», - сказав Олег Семінський.

Читайте також:

"Перші номери - з «Оппоблоку»: кого «Сила і честь» поведе до Чернігівської міської та облради"

На початок