На війні загинули воїни з Франківщини Микола Мельник та Михайло Николайчук

На війні загинули воїни з Франківщини Микола Мельник та Михайло Николайчук

На війні загинули воїни з Франківщини Микола Мельник та Михайло Николайчук
Фото колаж: Суспільне Івано-Франківськ

На Запоріжжі 24 червня 2023 року загинув військовослужбовець з Івано-Франківщини Микола Мельник, який майже сім місяців вважався зниклим безвісти. 21 січня 2024 року на війні поліг прикарпатець Михайло Николайчук.

Про смерть воїнів повідомили на Facebook-сторінках голови Калуської районної військової адміністрації Жанни Табанець та Коршівської громади.

Військовий Микола Мельник

Солдат Микола Мельник народився у 1976 році. Проживав у селі Пациків Вигодської громади. Він служив стрільцем-санітаром штурмового відділення однієї з військових частин.

"Наші захисники бережуть кожен клаптик рідної землі, стримуючи атаки ворогів. На жаль, під час цього героїчного протистояння обриваються життя справжніх українських патріотів, які йдуть у вічність", — йдеться у дописі.

Боєць загинув 24 червня 2023 року у Запорізькій області під час бойового завдання.

Воїн Михайло Николайчук

Михайло Николайчук народився у 1986 році та проживав у селі Ліски Коршівської громади. Військовий загинув 21 січня 2024 року від отриманих поранень під час обстрілу поблизу села Веселе Донецької області.

"Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Нехай світла пам’ять про Михайла назавжди залишиться у серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій", — йдеться у дописі.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок