Грип на Хмельниччині: в якій громаді закривають освітні заклади

Грип на Хмельниччині: в якій громаді закривають освітні заклади

У Нетішинській громаді, що на Хмельниччині зростає захворюваність з грипу та ГРВІГостра респіраторна вірусна інфекція. У порівнянні з попереднім тижнем там виявили на 47% нових хворих. Освітні заклади громади перевели на дистанційну форму навчання та обмежили масові заходи.

Відповідне розпорядження підписав Нетішинський міський голова Олександр Супрунюк.

Згідно з документом, від 23 січня по 26 січня включно, на дистанційну форму навчання переведено учнів 2-11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти.

Окрім того, як зазначив Олександр Супрунюк, в громаді обмежено проведення культурно-масових заходів та групових занять у комунальних закладах Нетішинської громади.

Як повідомила завідувачка Нетішинським відділенням Державної установи "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" Наталія Кравчук, у порівнянні з попереднім тижнем захворюваність та грип та ГРВІ в громаді зросла на 47%.

"Минулого тижня, від 15 до 19 січня, зареєстровано 763 випадки ГРВІ. З них 402 випадки у дітей до 17 років, 361 випадок — у дорослих. Найбільш інтенсивно епідемічний процес протікає серед дітей 5-14 років: 272 випадки — 67,7% від усіх захворілих дітей та дорослого населення 30-64 років — 299 випадків. Кількість госпіталізованих від 15 до 19 січня — 20 осіб: 13 дітей та 7 дорослих. Летальних випадків не зареєстровано", — розповіла Наталія Кравчук.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок