Укрпошта випустила фінальний набір марок із гербами міст України

Укрпошта випустила фінальний набір марок із гербами міст України

Укрпошта, марки
Марки з гербами міст. Фото: Ігор Смілянський / Telegram

"Укрпошта" випустила останній в серії набір марок із зображенням гербів 21 населеного пункту України.

Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

"Ми вирішили випустити фінальний набір марок, присвячених гербам різних міст України, які ми випускали у 2017-2022 роках. Це унікальний, як і наша країна, випуск. В ньому і марка "Ялта", і марка "Бахмут", марка "Чоп" і марка "Єнакієво", і багато інших сіл та міст", — написав він у Телеграм.

За словами Смілянського, цим випуском "Укрпошта" завершує зазначену серію, але після перемоги має намір розпочати нову, з новими сенсами і новими, відродженими містами та селами.

Марковий аркуш "Герби міст, селищ та сіл України" складається з 19 марок та 2 купонів, які виходили упродовж 2017-2022 років в однойменній серії дев'ятого стандартного випуску поштових марок. На ньому зображені герби 12 міст, 5 селищ та 4 сіл різних регіонів.

Зазначається, що випуск планувався до виходу у 2022 році, але через початок повномасштабної агресії Росії був перенесений на 2024 рік.

"Укрпошта" 16 січня оголосила про початок конкурсу, щоб визначити найкращу марку 2023 року. Українці голосували в соцмережах. Голосування тривало з 16 по 21 січня, результати будуть відомі 24 січня. Авторам ескізів вручать призи.

На початок