Кандидати на посаду Хмельницького міського голови. Досьє

Кандидати на посаду Хмельницького міського голови. Досьє

Кандидати на посаду Хмельницького міського голови. Досьє Колаж: Суспільне.

Хмельницька територіальна виборча комісія зареєструвала п’ятьох кандидатів, які боротимуться за крісло Хмельницького міського голови на місцевих виборах 25 жовтня. Це чинний міський голова Олександр Симчишин, Інна Ящук, Іван Гончар, Богдан Лукашук та Анатолій Собко. Суспільне Поділля підготувало коротке досьє на кожного з кандидатів.

ОЛЕКСАНДР СИМЧИШИН

Чинний Хмельницький міський голова.

Олександр Симчишин. Кандидат на посаду Хмельницького міського голови від ВО "Свобода".Фото: Хмельницька міська рада.

Олександр Симчишин. Кандидат на посаду Хмельницького міського голови від ВО "Свобода".

На цьогорічних місцевих виборах, як і у 2015 році, балотується на посаду Хмельницького міського голови від Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Загальні відомості

Народився 4 листопада 1980 року в селі Йосипівка Старосинявського району Хмельницької області. Закінчив із відзнакою історичний факультет Кам’янець-Подільського державного педагогічного університету. У 2002 році, будучи студентом університету, увійшов до десятки кращих студентів-істориків України. По закінченню аспірантури, захистив дисертацію і отримав наукову ступінь кандидата історичних наук. До початку політичної кар’єри працював вчителем та викладачем в освітніх закладах Хмельницького.

Політична діяльність

З 2009 року - член ВО «Свобода». У 2010 році балотувався на пост Хмельницького міського голови, однак не був обраний. Натомість, Симчишина обрали депутатом Хмельницької міської ради, де він увійшов до фракції ВО «Свобода».

Був активним учасником Революції Гідності, після перемоги якої, 25 квітня 2014 року, був призначений на посаду першого заступника голови Хмельницької ОДА. З 5 жовтня по 5 березня 2015 року виконував обов’язки голови Хмельницької обласної державної адміністрації та першого заступника одночасно. Одразу після призначення нового голови Хмельницької обласної адміністрації, написав заяву про складання повноважень. На публічній зустрічі з радою Хмельницького майдану Симчишин пояснив, що однією з причин його рішення стали політичні та партійні розбіжності між ним і новим головою Хмельницької ОДА Михайлом Загородним.

15 листопада 2015 Симчишин переміг у виборах та став головою Хмельницької міської ради з результатом 59,9% голосів. На посаду міського голови висувася від ВО «Свобода».

Передвиборна агітація Симчишина у 2015 році, за інформацією громадянської мережі ОПОРА, пройшла з порушенням законодавства - зустрічі з виборцями відбувалися в навчальних закладах, під час навчального процесу.

Аналітичний портал «Слово і Діло» оцінив рівень відповідальності Олександра Симчишина у 66%. Щодо обіцянок, то міський голова дав 181 обіцянку, з яких виконав 119.

Майно та активи

Першу е-декларацію, як Хмельницький міський голова, Олександр Симчишин подавав до НАЗК у 2016 році. Тоді він вказував, що його родина складається з дружини та трьох синів.

У 2015 році у власності Олександра Симчишина була земельна ділянка площею 600 кв.м у Хмельницькому та об’єкт незавершеного будівництва – садовий (дачний) будинок площею 169 кв.м теж у Хмельницькому. Доходи міського голови у 2015 році складалися із 83619 гривень зарплати, 43 гривень банківських процентів, 19570 гривень допомоги по безробіттю. У 2015 році Олександр Симчишин декларував 9012 гривень кредиту. У дружини міського голови у 2015 році було лише 18920 гривень доходу у вигляді допомоги по догляду за дитиною.

Згідно декларації за 2019 рік, яку міський голова подавав у березні цього року, склад його родини не змінився. Серед об’єктів нерухомості він зазначив, що має у власності земельну ділянку площею 600 кв.м у Хмельницькому, житловий будинок площею 169 кв.м у Хмельницькому, на який мають право користування дружина та сини. Також у власності міського голови є 20% квартири площею 106,2 кв.м у Старій Синяві Хмельницької області. Згідно тієї ж декларації, у листопаді 2019 року Олександр Симчишин набув право власності на автомобіль NISSAN QASHQAI універсал-В, 2019 року випуску. Придбав міський голова його за 534 500 гривень, взявши кредит на суму 381 783 гривні. Доходи Олександра Симчишина у 2019 році складалися з заробітної плати міського голови у розмірі 680 821 гривні та 5 980 гривень банківських процентів і бонусів. Доходи дружини склали 18 920 гривень допомоги по догляду за дитиною та 221 гривні банківських процентів та бонусів. На банківських рахунках Олександр Симчишин тримає 17 596 гривень, його дружина – 782 гривні.

ІННА ЯЩУК

Декан факультету початкової освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Депутатка Хмельницької обласної ради.

Інна Ящук. Кандидатка на посаду Хмельницького міського голови від ПП "Слуга народу".Фото: Facebook-сторінка Інни Ящук.

Інна Ящук. Кандидатка на посаду Хмельницького міського голови від ПП "Слуга народу".

Висувається на посаду Хмельницького міського голови від президентської політичної партії «Слуга Народу».

Загальні відомості

Інна Ящук народилася 4 вересня 1972 року в Хмельницькому, в родині службовців.

У 1991 році закінчила Хмельницьке педагогічне училище за спеціальністю «Вчитель молодших класів». У 1995 році закінчила Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, де здобула вищу освіту зі спеціальності «Початкове навчання та методика педагогіки».

У 2001 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня «Кандидат наук» зі спеціальності «Теорія та методика виховання». У 2009 році пройшла програму USAID міжнародного стажування в США. У 2011 році захистила докторську дисертацію зі спеціальності «Історія педагогіки та загальна педагогіка».

До 1995 року працювала вчителем початкових класів в загальноосвітній школі № 26 міста Хмельницького, і в цьому ж році була обрана головою профспілки студентів та переведена на роботу в педагогічне училище. З 2014 року і дотепер обіймає посаду декана факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Політична діяльність

У 2015 році вступила до політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» та стала депутатом Хмельницької обласної ради.

Голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму. У облраді також є членом міжфракційної групи «За рівні можливості».

Майно та активи

Згідно з декларацією, поданою 28 серпня 2020 року, до родини декларантки входить лише чоловік Віктор Ящук.

Інна Ящук з 2015 року є власницею квартири у Києві площею 81,6 квадратних метрів. Вартість нерухомості на дату набуття права власності на неї, згідно декларації – 362835 гривень. Також Інна Ящук декларує право власності на 16 земельних ділянок площею по 1000 кв.м (10 соток) у селі Лісові Гринівці Хмельницького району. Право власності на усі земельні ділянки декларанткою було набуто в один день – 15 квітня 2011 року.

Також у декларації Інни Ящук зазначені об’єкти нерухомості, які є у власності єє чоловіка – Віктора Ящука. Чоловік декларантки має у власності 50% нежитлового приміщення площею 429,2 кв.м у Хмельницькому. У Хмельницької міської ради з 2016 року Віктор Ящук орендує дві земельні ділянки в обласному центрі – площею 1999 кв.м та 199 кв.м. У власності чоловіка Інни Ящук знаходиться нежитлове приміщення площею 98,8 кв.м та вартістю 112194 гривні, будівля зварювального цеху площею 21,4 кв.м та вартістю 30182 гривні, нежитлове приміщення площею 204,7 кв.м та вартістю 232450 гривень. Усі об’єкти нерухомості розташовані у Хмельницькому. Також у власності Віктора Ящука є земельна ділянка площею 1770 кв.м та вартістю 26550 гривень, яка знаходиться у селі Лісові Гринівці Хмельницького району.

Декларує Інна Ящук також квартиру площею 103,2 кв.м у Хмельницькому, якою, згідно декларації, вони з чоловіком безоплатно користуються. Власником житла зазначено Ящука Івана Федоровича.

Має родина Ящуків і об’єкти незавершеного будівництва. Чоловік Віктор Ящук має право користування на дві квартири площею 65,76 кв.м та 37,54 кв.м у Хмельницькому. Обидва об’єкти нерухомості не прийняті в експлуатацію. Власником цих квартир, як зазначено у декларації, виступає Хмельницька обласна адміністрація, а право постійного користування надано управлінню СБУ в Хмельницькій області.

Також у власності Віктора Ящука знаходиться недобудований житловий будинок площею 162 кв.м у Лісових Гринівцях Хмельницького району.

Два легкових автомобіля, які зазначені у декларації Інни Ящук – власність її чоловіка. Одна іномарка – Фольксваген Туарег 3000, 2013 року випуску була придбана у 2013 році за 479 тисяч гривень. Власником ще однієї іномарки – міні купер 2015 року випуску, Віктор Ящук став у травні 2018 року. Її вартість у декларації не вказано.

Чоловік декларанти також має корпоративні права в чотирьох компаніях, у трьох з них він є також і власником. У ТОВ «Будівельна компанія «Авіла» (вартість 900 гривень), яке займається будівництво житлових та нежитлових будівель, Віктор Ящук має 90% у статутному фонді. Також у декларації зазначено, що віктор Ящук є власником обслуговуючого кооперативу «ЖБК «Авіла 3». Стовідсотково чоловіку декларанти належать ТзОВ «Красилівзаготзерно» (вартість 31 тис. гривень), яке займається допоміжними видами діяльності у галузі вирощування сільськогосподарських культур та фермерське господарство «Надія Поділля» (вартість 500 тис. гривень), яке займається вирощуванням зернових, бобових культур та насіння олійних культур.

Доходи Інни Ящук за 2019 рік складалися: із заробітної плати розміром 387738 гривень, отриманої в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії, гонорарів та інших виплат згідно з цивільно-правовими право чинами, отриманих від Хмельницького національного університету в сумі 5568 гривень та від Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в сумі 769 гривень. Від Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Інна Ящук минулого року отримала 500 гривень як член профспілки.

Чоловік декларантки Віктор Ящук минулого року заробив 52200 гривень зарплати від ТОВ «Будівельна компанія «Авіла», 9600 гривень зарплати від ТОВ «Красилівзаготзерно» та 19200 гривень зарплати від ФГ «Надія Поділля». Дохід від підприємницької діяльності Віктора Ящука склав 631200 гривень. Також минулого року чоловік декларантки отримав 3357 гривень у вигляді страхових виплат та 125 гривень у вигляді банківських процентів.

Грошові активи у родині Ящуків повністю належать чоловіку. На банківських рахунках він зберігає 4327 євро та 93520 гривень.

ІВАН ГОНЧАР

Ексголова Хмельницької обласної ради. Бізнесмен.

Іван Гончар. Кандидат на посаду Хмельницького міського голови від ПП "Сила і честь".Фото: Хмельницька обласна рада.

Іван Гончар. Кандидат на посаду Хмельницького міського голови від ПП "Сила і честь".

На посаду Хмельницького міського голови висувається від політичної партії «Сила і честь».

Загальні відомості

Іван Гончар народився 3 травня 1977 року в селі Вербка Монастирського району Тернопільської області. У 1999 році закінчив Кам’янець-Подільський педагогічний університет за спеціальністю «Інформатика, математика».

Першим місцем роботи була Гелетинська середня школа Хмельницького району, де пропрацював вчителем від 1999 до 2001 року. До 2009 року займався підприємницькою діяльністю.

Політична діяльність

З 2009 року був заступником голови обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

У 2010 був обраний депутатом Хмельницької обласної ради від ВО «Свобода»..

У лютому 2014 року, після Революції Гідності, учасником якої був, обраний головою Хмельницької обласної ради.

У 2015 році знову був обраний депутатом Хмельницької обласної ради від ВО «Свобода».

21 червня 2019 року склав депутатські повноваження за власним бажанням (у зв’язку з внутрішньопартійними непорозуміннями).

Іван Гончар є засновником громадського об’єднання «Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області».

Майно та активи

Остання декларація Івана Гончара про майно та доходи, отримані у 2019 році, яка є у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, датована 02.06.2020 року.

Згідно цієї декларації у власності родини Івана Гончара перебуває чотири земельні ділянки: дві ділянки площею по 500 кв.м в Хмельницькому (власник обох Іван Гончар), ділянка площею 2500 кв.м в селі Гелетенці Хмельницького району (власниця дружина Людмила Гончар) та ділянка площею 1931 кв.м у Хмельницькому, яка також належить дружині Людмилі Гончар, її вартість, згідно декларації – 2 829 694 гривень.

Іван Гончар є власником двох житлових будинків площею 233,3 кв.м та 199 кв.м у Хмельницькому, а його дружина Людмила Гончар має у власності будинок площею 51,6 кв.м у селі Гелетенці Хмельницького району. У доньки Анастасії Гончар у власності є квартира площею 34 кв.м у Вінниці.

Крім житла, у дружини Івана Гончара Людмили у власності знаходиться складське приміщення площею 1122,3 кв.м в Хмельницькому, вартість якого, згідно декларації, 5 150 200 гривень .

Іван Гончар з родиною декларують чотири транспортних засоби. У самого декларанта у власності знаходиться дві вантажівки – MAN TGL 7.150, 2013 року випуску та MAN LE 8.220, 2005 року випуску, яку декларант оцінює в 58 000 гривень. У дружини Людмили Гончар у власності дві легкових іномарки – MITSUBISHI OUTLANDER, 2018 року випуску, вартістю, вказаною у декларації, 960 тисяч гривень та MITSUBISHI ASX, 2019 року випуску, вартістю, вказаною у декларації, 627 тисяч гривень.

Дружина Івана Гончара також є бенефіціарним власником трьох юридичних фірм, де має корпоративні права: приватного підприємства «Фруктовий рай-АЯК» вартістю 5000 гривень (100% капіталу), ТОВ «ІФ-Фрукт» вартістю 180 тисяч гривень (30% капіталу), ТОВ «Тер-Фрукт» вартістю 150 тисяч гривень (25% капіталу).

У 2019 році в родині Івана Гончара доходи отримували, крім нього, дружина та донька. Іван Гончар у 2019 році заробив від підприємницької діяльності 4 867 391 гривень. Його дружина декларує доходи від зайняття підприємницькою діяльністю у розмірі 715 720 гривень та дохід від відчуження рухомого майна у розмірі 22 тисяч гривень. Донька Анастасія у 2019 році заробила від підприємницької діяльності 60 тисяч гривень.

Грошові активи родини Гончара складають: 500 тисяч готівкою декларує Іван Гончар, один мільйон готівкою декларує його дружина та 800 тисяч готівкою декларує теща.

Родина Гончарів має і фінансові зобов’язання. Людмила Гончар має зобов’язання у розмірі один мільйон гривень у вигляді поручительства на користь ПП «Вітамін Трейд» та отриманих кредитів на суму 1 153 500 гривень. Іван Гончар має зобов’язання у вигляді кредиту в сумі 300 тисяч гривень.

БОГДАН ЛУКАШУК

Заступник директора з питань охорони праці ВКП «Явір-Інвест». Голова Хмельницької обласної громадської організації «Батьківщина молода».

Богдан Лукашук. Кандидат на посаду Хмельницького міського голови від ВО "Батьківщина".Фото: Хмельницька міська рада.

Богдан Лукашук. Кандидат на посаду Хмельницького міського голови від ВО "Батьківщина".

Висувається на посаду Хмельницького міського голови від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Загальні відомості

Богдан Олегович Лукашук є одним із синів аксакала хмельницької політики Олега Лукашука, наразі голови Хмельницької обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Олег Лукашук чотири рази обирався до Верховної ради України - був нардепом 4-го, 5-го, 6-го та 7-го скликання.

Батько Богдана Лукашука – Олег Григорович Лукашук, також кілька разів балотувався на посаду Хмельницького міського голови, зокрема у 2002, 2006 та 2015 роках.

Богдан Лукашук народився 10 серпня 1982 року у Хмельницькому. Має три вищі освіти. У 2004 році працював менеджером торгового відділу ВКП «Явір-Інвест» (власницею компанії є мати Наталія Лукашук). У 2010-2011 роках працював в державному комітеті України із земельних ресурсів, а у 2014-2015 роках – заступником голови Хмельницької райдержадміністрації. З 2015 року і понині працює заступником директора з питань охорони праці ВКП «Явір-Інвест».

Політична діяльність

Богдан Лукашук неодноразово був помічником-консультантом народних депутатів України: чотири рази був помічником у батька, двічі у народного депутата від Блоку Юлії Тимошенко Євгена Константинова (у 5 та 6 скликаннях), один раз був помічником нардепа 7-го скликання від Партії регіонів Антона Яценка.

У 2015 році Богдан Лукашук балотувався від ВО «Батьківщина» до Хмельницької міської ради, але вибори так і не виграв.

У 2016 році Богдан Лукашук був обраний головою Хмельницької обласної громадської організації «Батьківщина молода», яку очолює і зараз.

На позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року Богдан Лукашук вперше балотувався у депутати Верховної ради України – в списках ВО «Батьківщина» йшов під номером 27. Вибори не виграв.

Наразі Богдан Лукашук також входить до складу виконавчого комітету Хмельницької міської ради, є представником від ВО «Батьківщина», яка має свою фракцію у міськраді.

Майно та статки

Єдина декларація Богдана Лукашука, яка є у Єдиному державному реєстрі декларацій на сайті НАЗК, датована 19 липня 2019 року. Тоді Богдан Лукашук подавав декларацію за 2018 рік як кандидат на посаду народного депутата України.

Згідно декларації, родина Богдана Лукашука складається лише з дружини Марини.

У власності Богдана Лукашука, згідно декларації, є шість земельних ділянок: площею 15380 кв.м у селі Крупець Славутського району вартістю 37220 гривень, площею 600 кв.м у Славуті вартістю 422670 гривень, дві земельні ділянки площею 800 кв.м та 1000 кв.м вартістю 800 гривень у селі Шевченкове Києво-Святошинського району Київської області, дві земельні ділянки площею 2500 кв.м вартістю 54050 гривень та 1722 кв.м вартістю 37230 гривень у селі Стуфчинці Хмельницького району.

Також Богдан Лукашук з 2015 року є власником житлового будинку площею 125 кв.м у Хмельницькому. Його він оцінив у 693400 гривень.

Серед об’єктів незавершеного будівництва, Богдан Лукашук декларує житловий будинок площею 180 кв.м у селі Шевченкове Києво-Святошинського району, що на Київщині.

У дружини Богдана Лукашука, згідно його декларації, об’єктів нерухомості у власності не має.

Богдан Лукашук, згідно декларації, мав у 2018 році і непоганий автопарк. У його власності було дві іномарки: Toyota Camry, 2004 року випуску, яку він оцінював у 153696 гривень та Nissan X-trail, 2017 року за 771000 гривень.

Згідно декларації за 2018 рік, Богдан Лукашук є власником/співвласником чотирьох компаній: ТОВ «Газ-Лайн» та ТОВ «Газ-Лайн 1» (разом із Юлією Криворукою), які займаються роздрібною торгівлею пальним, ТОВ «Буг-Терра» (разом із Володимиром Паламарчуком з Київщини та екс-депутатом Хмельницької обласної ради від ВО «Батьківщина» Валентином Савченком), яке займається переробленням молока, виробництвом масла та сиру, обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Лісовий квартал 1» (разом із братом Андрієм та Святославом Лукашуком з Львівщини), який займається організацією будівництва будівель та комплексним обслуговуванням об’єктів.

У 2018 році єдиним доходом родини Богдана Лукашука була його зарплата, отримана у ВКПП «Явір-Інвест», у розмірі 54150 гривень. А от грошових активів у вигляді готівки Лукашук задекларував у сумі 15 тисяч доларів США.

Також Богдан Лукашук задекларував взятий у 2017 році банківський кредит на суму 520 тисяч гривень.

АНАТОЛІЙ СОБКО

Бізнесмен. Депутат Хмельницької міської ради.

Анатолій Собко. Кандидат на посаду Хмельницького міського голови від ПП "За конкретні справи".Фото: Facebook-сторінка Анатолія Собка.

Анатолій Собко. Кандидат на посаду Хмельницького міського голови від ПП "За конкретні справи".

На посаду Хмельницького міського голови балотується за підтримки політичної партії «За конкретні справи».

Загальні відомості

Анатолій Собко народився 1 червня 1970 року в селі Вербка Мурована Ярмолинецького району Хмельницької області.

Освіта вища. Закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Інженер-механік» та Хмельницький університет Управління і права, факультет «Управління та економіки», магістр державної служби.

З 1990 року працював на виробничому об’єднанні хлібопекарської промисловості. З 1993 року по 2001 рік обіймав керівні посади на приватних підприємствах. З 2001 року і по теперішній час - директор ПВРП «Мазсервіс».

Політична діяльність

У 2010 року Анатолій Собко вперше став депутатом Хмельницької міської ради. Балотувався від Партії регіонів, Хмельницький міський осередок якої тоді очолював.

У 2015 році знову був обраний депутатом Хмельницької міськради по мажоритарному округу (мікрорайон Дубове). На вибори йшов під прапорами партії Олександра Гереги «За конкретні справи».

На позачергових парламентських виборах, що відбувалися у липні 2019 року, Анатолій Собко балотувався до Верховної ради України по 187 мажоритарному округу як само висуванець. Вибори не виграв.

Майно та статки

Остання річна декларація Анатолія Собка, яка розміщена в єдиному державному реєстрі декларацій на сайті НАЗК, датована 29 травня 2020 року.

Згідно цієї декларації, родина Анатолія Собка складалася з двох дочок, дружини, сина та матері.

У 2019 році у власності Анатолія Собка не було жодних об’єктів нерухомості. Уся зазначена в його декларації нерухомість – власність членів родини. Так, земельна ділянка площею 800 кв.м та житловий будинок площею 127,4 кв.м у Хмельницькому належать в рівних частинах донькам Анатолія Собка – Іванні Дзюбі та Валерії Собко. Також у доньки Анатолія Собка Валерії, згідно декларації, у власності перебуває земельна ділянка площею 600 кв.м та квартира площею 78,8 кв.м у Хмельницькому. Дружині Анатолія Собка Лілії належить житловий будинок площею 29,6 кв.м у селі Мар’янівка Хмельницького району та квартира площею 81,5 кв.м у Хмельницькому. Згідно декларації Анатолія Собка за 2019 рік, у 2018 році його мати Броніслава Федорівна стала власницею земельної ділянки площею 1063 кв.м вартістю 65343 гривні та житлового будинку площею 483,8 кв.м вартістю 429751 гривня у місті Хмельницький.

З цінного майна Анатолій Собко декларує ювелірні прикраси: золотий ланцюжок, який оцінює в 50 тисяч гривень та золотий перстень вартістю 30 тисяч гривень.

Транспортних засобів у декларації за 2019 рік у власності Анатолія Собка не має.

Анатолій Собко, згідно декларації, має корпоративні права у кількох компаніях. Зокрема, декларанту належить приватне виробничо-ремонтне підприємство «Мазсервіс» (вартість 8 мільйонів гривень), яке займається оптовою торгівлею запасними частинами для автомобілів. У ТОВ «Вікна» (вартість 1,2 мільйона гривень), яке займається виробництвом будівельних пластикових виробів, Анатолій Собко має корпоративні права разом із донькою Іванною Дзюбою (25%). У ТОВ «Готельно-ресторанний комплекс «Собкофф» (вартість 10 тисяч гривень) 90% належать декларанту, а 10% - дружині Лілії. Також 10% дружині, а 90% декларанту належать у ТОВ «Автопромтехмаш» (вартість 3 млн. гривень), яке займається виробництвом будівельних металевих конструкцій та виробів. У декларації Анатолія Собка також зазначено, що його дружині Лілії належать корпоративні права (50%) у ТОВ «Дубово» (вартість 5000 гривень). Директором компанії, за даними аналітичного сервісу YouControl, є депутат Хмельницької міської ради від партії «Самопоміч» Богдан Міхняк, а серед ззасновників, окрім Лілії Собко, числиться Галина Міхняк, яка теж має у ТОВ-ці 50%. Компанія займається виробництвом будівельних металевих конструкцій та виробів. Анатолій Собко у декларації зазначає, що є ще власником Подільського науково-дослідного інституту будівельних технологій та матеріалів.

У 2019 році доходи родини складалися із заробітної плати декларанта в розмірі 76200 гривень, які він отримав від ПВРП «Мазсервіс», доходу від зайняття підприємницькою діяльністю в розмірі 936949 гривень та доходу в розмірі 2049000 гривень від відчуження корпоративних прав у ТОВ ХСПМТЗ «Агроспецпостач». Дружина Лілія Собко минулого року, згідно декларації чоловіка, заробила 54000 гривень у ТОВ «ГРК «Собкофф» та 45426 гривень від ТОВ «Дубово».

Грошові активи, згідно декларації Анатолія Собка, має лише дружина Лілія. Вона тримає у готівці 250 тисяч доларів, 50 тисяч євро та 1,5 мільйона гривень.

11 вересня 2020 року Анатолій Собко повідомив НАЗК про суттєві зміни у своєму майновому стані. Згідно повідомлення, Анатолій Собко отримав дохід у розмірі 4 564 000 гривень від продажу житлового будинку за генеральною довіреністю. Покупцем став благодійний фонд Підтримки єврейської громади Проскурова.

Усі кандидати на посаду Хмельницького міського голови, за інформацією Центральної виборчої комісії, мають внести грошову заставу у розмірі 49 816 гривень. Переможцю заставу повернуть. Гроші решти кандидатів підуть до міського бюджету.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди