Золотий дубль французів на шоу-гонці у Вісбадені

Золотий дубль французів на шоу-гонці у Вісбадені

Золотий дубль французів на шоу-гонці у Вісбадені

Жулія Сімон та Кантен Фійон Майє перемогли на шоу-гонці у Вісбадені.

Титуловані та іменити біатлоністи зібралися у німецькому Вісбадені для участі в щорічній шоу-гонці City Biathlon Wiesbaden. Цього року в гонці змагалися 18 спортсменів: дев'ять чоловіків та дев'ять жінок.

Формат залишився незмінним: спершу кваліфікація, а потім гонка з масовим стартом за результатами кваліфікації. Довжина кола - 1.8 км, біатлоністи пробігають п'ять кіл з чотирма стрільбами. На вогневих рубежах атлети мають по три додаткові патрони у разі промахів. Якщо з восьми спроб біатлоніст не закрив п'ять мішеней, то він зупиняється на 10 секунд у "штрафній зоні".

Читайте також: Кубок світу з біатлону: оновлений календар на грудень

Жіноча гонка

У кваліфікації жіночої гонки найкращий результат показала француженка Жулія Сімон, яка всього на 0.5 секунди випередила Лену Хеккі. Третій результат в кваліфікації показала Маркета Давидова.

Ідеальна стрільба по ходу усього старту дозволила Сімон перетворити перемогу в кваліфікації у перемогу в гонці. Жулія закрила 20 мішеней з 20 пострілів, на фініші вона випередила найближчу суперницю на 25 секунд.

Боротьба за "срібло" розвернулася між Давидовою та Клер Іган (США). Швидшою виявилася чешка Маркета, яка майже вісім секунд привезла на фініші Іган. Хеккі, яка показала другий результат в кваліфікації, фінішувала лише четвертою - вона використала усі 12 додаткових патронів, при цьому заробила два "штрафні кола".

Німкені Янніна Геттіх та Марен Гаммершмідт замкнули фінішний протокол - у кожної з господарок по три "штрафні кола", вони відстали на дві з половиною хвилини від Сімон.

Жіноча гонка. Результати

1. Жулія Сімон (Франція, 0+0) 29:10.6

2. Маркета Давидова (Чехія, 0+4) +25.8

3. Клер Іган (США, 0+2) +33.2

4. Лена Хеккі (Швейцарія, 2+12) +51.5

5. Марі Едер (Фінляндія, 0+8) +54.8

6. Інгрід Тандревольд (Норвегія, 3+9) +1:27.1

7. Єкатеріна Юрлова-Перхрт (Росія, 0+4) +1:38.4

8. Яніна Геттіх (Німеччина, 3+11) +2:29.4

9. Марен Гаммершмідт (Німеччина, 3+11) +2:30.6

Чоловіча гонка

Франція відсвяткувала другу перемогу у Вісбадені: після тріумфу Жулії Сімон, у чоловічій гонці першим фінішував Кантен Фійон Майє. Вирішальною стала його стрільба з одним додатковим патроном на стійці.

На останній вогневий рубіж Фійон Майє підійшов наодинці, а коли закрив п'ять з шестм, то наодинці побіг за перемогою. До останньої стрільби претендантами на інші місця на подіумі були брати Бьо, однак вона заробили по одному "штрафному колу" на вирішальній стрільбі.

Помилками Бьо скористався чех Міхал Крчмар - він обігнав Йоханнеса і не відпустив третє місце на останньому колі. Тарьєй зміг втримати другу позицію і фінішував зі "сріблом", а "бронза" дісталася Крчмару. Йоханнес - четвертий.

Переможець кваліфікації Юліан Еберхард фінішував шостим.

Чоловіча гонка. Результати

1. Кантен Фійон Майє (Франція, 0+3) 25:24.1

2. Тарьєй Бьо (Норвегія, 1+8) +30.6

3. Міхал Крчмар (Чехія, 0+5) +34.5

4. Йоханнес Бьо (Норвегія, 1+8) +38.9

5. Лукас Фрацшер (Німеччина, 1+6) +40.4

6. Юліан Еберхард (Австрія, 0+5) +40.6

7. Бенедікт Долль (Німеччина, 0+7) +1:11.2

8. Яков Фак (Словенія, 2+9) +1:12.3

9. Серафін Віснер (Швейцарія, 2+8) +1:29.8

Церемонія нагородження City Biathlon Wiesbaden

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа