Дерев'янченко утретє в кар'єрі програв у чемпіонському бою

Дерев'янченко утретє в кар'єрі програв у чемпіонському бою

Дерев'янченко утретє в кар'єрі програв у чемпіонському бою Showtime Boxing

Дерев'янченко - Чарло: як закінчився чемпіонский бій українця.

Бій проти Джермалла Чарло - третя спроба Сергія Дерев'янченка стати чемпіоном світу у середній вазі. Перші дві закінчилися поразками для українського боксера: він програв Даніелю Джейкобсу та Геннадію Головкіну.

Третя спроба теж виявилася невдалою. Як і в попередніх боях, Дерев'янченко програв Чарло рішенням суддів. Але жодних запитань до суддівських записок бути не може.

У першій половині бою Джермалл діяв першим номером і в четвертому раунді відправив українця в нокдаун. По ходу матчу Чарло активно працював з лівим оком українця, в останніх раундах око настільки запливло, що здавалося, наче Сергій бачить лише правим оком.

Ближче до кінця бою Дерев'янченко перейшов у наступ, бо розумів, що йому допоможе лише нокаут: американець користувався габаритами, відповідав різкими контратаками і багато попадав по Сергієві.

Перемогти суперника нокаутом українцеві не вдалося, а судді віддали перемогу Джермаллу Чарло. Суддівські записки Дерев'янченко - Чарло: 116-112, 117-111, 118-110 на користь чинного чемпіона.

Сергій Дерев'янченко програв свій третій чемпіонський бій, а Джермалл Чарло вчетверте успішно захистив пояс.

Бій за звання чемпіона світу WBC у середній вазі

Джермалл Чарло (31-0) переміг Сергія Дерев'янченка (13-3)

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start