Гол на 90+10. "МЮ" забив переможний м'яч з пенальті після фінального свистка

У матчі АПЛ між "Брайтоном" та "Манчестер Юнайтед" рефері завершив матч фінальним свистком, а потім... призначив пенальті.

Все почалося у доданий час до другого тайму. Головний арбітр матчу компенсував п'ять хвилин, "Брайтон" зрівняв рахунок на 90+5. Хоча, господарі могли забивати й раніше, адже п'ять разів влучили у каркас воріт "МЮ" - це рекорд АПЛ.

Після голу "Брайтона", "МЮ" заробив кутовий, з подачі якого Гаррі Магуайр завдав удар головою, але атака голос не завершилася, тож суддя дав фінальний свисток.

Проте потім почалися сутички, тиск на арбітра - усе через те, що під час останньої атаки "манкуніанців" та удару Магуайра м'яч влучив у руку гравця "Брайтона".

Тому арбітр прийняв рішення перезапустити матч, переглянути VAR, після чого призначив пенальті у ворота господарів. 11-метровий реалізував Бруну Фернандеш та приніс перемогу "МЮ" уже на 90+10 хвилині.

Реакція офіційного Твітеру "МЮ" з емоціями футболістів після того, що відбулося в цьому матчі:

Футбол. Це все. Це весь твіт.

Гол Фернандеша з пенальті (99:45 хвилина матчу) став найбільш пізнім в АПЛ із того часу, коли Хуан Мата забивав за "Челсі" у ворота "Свонзі" в серпні 2011-го року. Тоді іспанець, який зараз грає у складі "МЮ" відзначився на 100:03 хвилині матчу.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start