Tinder припиняє роботу в Білорусі

Tinder припиняє роботу в Білорусі

 Tinder іде з Білорусі з 15 лютого
Tinder. Ілюстративне фото: pixabay

Глобальна платформа для онлайн-знайомств, мобільний додаток Tinder припиняє роботу в Білорусі з 15 лютого.

Про це повідомляється на сайті застосунку.

Зазначається, що бренди американської технологічної компанії Match Group, включно з Tinder, вживають заходів для закриття своїх сервісів у Білорусі. У зв'язку з цим доступ до Tinder у Білорусі буде припинено 15 лютого.

“Починаючи з 15 лютого, якщо ви перебуваєте в Білорусі, ви не зможете користуватися сервісами Tinder або увійти до свого акаунта. Ви зможете підбирати собі пару і спілкуватися з іншими користувачами до цього терміну”, — йдеться у повідомленні.

Так, з 15 лютого 2024 року користувачі Tinder, які перебувають у Білорусі, більше не зможуть здійснювати покупки в додатку, включно з новими підписками Tinder (наприклад, Tinder Gold) або витратними матеріали (наприклад, Super Likes і Boosts).

Можна продовжувати користуватися будь-якою активною підпискою до 15 лютого 2024 року. Періодичні підписки, налаштовані на продовження до 15 лютого, не будуть автоматично продовжені, і плата за них більше не стягуватиметься. Користувачі 6- або 12-місячних підписок, термін дії якої закінчується після 15 лютого, зможуть запросити відшкодування.

30 червня 2023 року застосунок для знайомств Tinder перестав бути доступний на території Росії.

Tinder — мобільний додаток, платформа для знайомства з людьми, що перебувають поблизу. В Україні почав працювати 2015 року.

На початок