Світоліна виграла другий трофей у сезоні! Еліна перемогла в Страсбургу

Світоліна виграла другий трофей у сезоні! Еліна перемогла в Страсбургу

Світоліна виграла другий трофей у сезоні! Еліна перемогла в Страсбургу Michel Grasso / C’est qui Maurice ?

Другий трофей Еліни в сезоні!

У фіналі жіночого турніру в Страсбургу Еліна Світоліна грала проти казахської тенісистки Єлени Рибакіної. Матч, який повинен був розпочатися о 12:00 за Києвом, розпочався зрештою о 14:20 - початок гри постійно переносили через дощ.

Перший сет Еліна розпочала доволі впевнено, хоча жодна з тенісисток не програвала свою подачу. Єдиний брейк Еліна зробила в дев'ятому геймі, і з того моменту Еліна не відпускала перевагу та виграла перший сет 6:4.

Читайте також: Контратакувальний бекхенд Світоліної - найкращий удар дня в Страсбургу

У другій партії Еліна змогла виграти лише один гейм, програла дві свої подачі. Другий сет закінчився з упевненою перевагою Рибакіної - 6:1.

Третій сет тривав дуже довго. Якщо всю другу партію розігрували 34 хвилини, то на чотири гейми третьої витратили 26 хвилин. Рибакіна з великими труднощами захистила свою подачу, але з того моменту не виграла жодного гейму.

Вирішальний момент - шостий гейм, подача Рибакіної. Єлена програла цей гейм на своїй подачі, Еліна повела 4:2, а потім швидко закрила гру - 6:2.

Перемога в Страсбургу - другий трофей у сезоні для Еліни Світоліної. Першу перемогу вона здобула ще в березні, перед зупинкою тенісного сезону: тоді українка тріумфувала у мексиканському Монтерреї.

WTA Страсбург. Фінал жіночого турніру

Єлена Рибакіна (Казахстан) - Еліна Світоліна (Україна) 1:2 (4:6; 6:1; 2:6)

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол