Світоліна - у фіналі Страсбургу. Це її другий фінал у 2020 році

Світоліна - у фіналі Страсбургу. Це її другий фінал у 2020 році AP

Перша ракетка України дотисла у важкому півфіналі Аріну Сабаленко.

У півфіналі турніру в Страсбургу Еліна Світоліна грала проти 12-ї ракетки світу та №4 посіву турніру, білоруски Аріни Сабаленко. Для Сабаленко це був другий матч за день: через дощ її чвертьфінальну гру перенесли на п'ятницю, тож вона проводила на корті не перші години.

Перший сет розпочався за сценарієм Еліни Світоліної - вона взяла свою подачу, заробила брейкпоїнт на подачі суперниці, але далі втрутився дощ, через який матч перервали.

Після відновлення гри Еліна виграла перший сет 6:2, зробивши три брейки на подачі суперниці.

У другій партії тенісистки якісно тримали свою подачу, результат сету вирішив один брейк від Аріни - білоруска виграла партію 6:4.

Третій сет Еліна розпочала дуже добре - взяла три гейми з одним брейком, але Сабаленко моментально відповіла таким ж ривком, 3:3. Незважаючи на втому після першого матчу в п'ятницю, білоруска доволі активно грала протягом усієї зустрічі.

Зрештою, Еліна зробила брейк за рахунку 4:3 і вийшла подавати на матч - невдало. Утім, Аріна програла свою наступну подачу, а разом з нею і матч - 6:4 у третьому сеті за Світоліною.

Еліна вийшла у другий фінал у 2020 році, її суперницею буде Єлена Рибакіна з Казахстану. Перший фінал Світоліна грала ще до зупинки тенісного сезону в мексиканському Монтерреї.

WTA Страсбург. Жіночий турнір. Півфінал

Аріна Сабаленко (Білорусь, 4) - Еліна Світоліна (Україна, 2) - 1:2 (2:6; 6:4; 4:6)

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start