Ховали під звуки обстрілів: на прикордонні Чернігівщини попрощалися з жертвою російської ДРГ

Ховали під звуки обстрілів: на прикордонні Чернігівщини попрощалися з жертвою російської ДРГ

Ховали під звуки обстрілів: на прикордонні Чернігівщини попрощалися з жертвою російської ДРГ
ФОТО: Катерина Харитоненко

У прикордонному селі Костобобрів, що на Чернігівщині, поховали цивільного місцевого жителя Віктора Тупицю, якого 10 січня приблизно о п'ятій ранку вбила російська диверсійно-розвідувальна група.

Про це Суспільному розповіла Катерина Харитоненко — директорка Костобобрівської школи, в якій працював водієм автобуса вбитий.

"Людей було дуже багато, прийшло майже все село. На кладовищі, коли були, двічі гепнуло – не у нас в селі, десь далеченько. Зараз війна, ніхто обіди не влаштовує – на кладовище довели, повернулися всі по домах і все. Дружина в такому стані, що з нею неможливо розмовляти – вона плаче і все", — каже директорка школи.

Про той день, коли Віктор Тупиця загинув, Катерина Харитоненко розповідає так:

"Його дружина працює у нас у школі вчителькою географії. О сьомій ранку вона мені зателефонувала і каже, що чоловік до сьомої мав повернутись з Семенівки, куди возив сина на маршрутку, а зараз початок восьмої, а його дома немає. В цей день стрілянина стояла страшна, нам було чутно з о пів на шостої ранку".

Розстріляну автівку Віктора на дорозі між селами Грем'ячка та Леонівка побачив водій молоковоза та розповів про це у селі.

Через обстріли на прикордонні, односельці до вечора не могли потрапити до розстріляної машини, каже Катерина Харитоненко. Про те, що тіло чоловіка забрали в морг, рідні дізнались о сьомій годині вечора 10 січня.

"Він був дуже гарною людиною. Він не тільки був водієм, він утримував у гарному стані автобус, якому було багато років. Все робив своїми руками. Нормальний дядько, сільський".

Після початку повномасштабного вторгнення населення Костобоброва, що менше ніж за кілометр від кордону з Росією, зменшилось на чверть. Наразі у селі залишилось 299 жителів.

"До повномасштабного вторгнення було 398, десь 100 людей виїхало. Обстріли зараз відбуваються майже щодня", — сказав староста Костянтин Вейкша.

Нагадаємо, що про захід російської ДРГ на територію України та розстріл цивільного автомобіля Суспільному повідомив начальник Новгород-Сіверської РВА Сергій Сергієнко. За його словами, загиблий чоловік був 1961 року народження. Він працював водієм шкільного автобуса у селі Костобобрів.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок