Підручний та Валя Семеренко не змагатимуться у Вісбадені. У Дмитра позитивний тест на коронавірус

Підручний та Валя Семеренко не змагатимуться у Вісбадені. У Дмитра позитивний тест на коронавірус

Ексклюзивно
Підручний та Валя Семеренко не змагатимуться у Вісбадені. У Дмитра позитивний тест на коронавірус НОК України

Український біатлоніст отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Дмитро Підручний пропустить майбутню гонку у Вісбадені (Німеччина) через те, що захворів на коронавірус. Про це сам спортсмен повідомив у Instagram.

"Моя поїздка в Вісбаден та участь в гонці "City Biathlon" , скасовується! Сьогодні отримав позитивний результат тесту на COVID-19. Тому змушений бути на самоізоляції . Почуваюся чудово, жодних симптомів немає! Надіюся, що найближчим часом зможу приступити до тренувань та продовжити тренувальні збори із командою!", - пише Підручний.

Саме через підготовку до старту у Вісбадені Дмитро Підручний пропустив літній чемпіонат України з біатлону.

За інформацією Суспільне Спорт, на змагання у Вісбаден тепер не поїде і Валентина Семеренко, яка була заявлена в ролі запасної. Вона мала виїхати в Європу разом з Дмитром, а на наступних вихідних до них повинні були під'їхати інші члени команди "А".

Тепер Валентина Семеренко, яка також пропускала літній чемпіонат України, виїжджатиме на збори в Європу разом з усією командою. Відтак, українських представників на шоу-гонці у Вісбадені не буде.

Категорії
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів