Окупанти призначили імаму Ісмаїлу Юрдамову штраф у розмірі 8 тисяч рублів

Окупанти призначили імаму Ісмаїлу Юрдамову штраф у розмірі 8 тисяч рублів

Імам Ісмаїл Юрдамов
Імам Ісмаїл Юрдамов. Фото: Кримська солідарність

Окупаційний суд визнав винним імама Ісмаїла Юрдамова у "здійсненні місіонерської діяльності" та призначив штраф у розмірі 8 тисяч рублів.≈ 3,4 тисячі гривень

Читайте цей матеріал кримськотатарською

Про це розповів адвокат Рустем Кямілєв, повідомляє "Кримська солідарність".

"Звісно у судовому судовому засіданні імам роз'яснив чітко у зв'язку з чим він проводить п'ятничні молитви. Сказав, що це йому делегували від народу. Він доніс свою позицію суду, проте ,звичайно ж, докази не були почуті", — розповів адвокат.

Імам Ісмаїл Юрдамов та адвокат Рустем Кямілєв
Імам Ісмаїл Юрдамов та адвокат Рустем Кямілєв. Фото: Кримська солідарність

Також за словами Кямілєва, окупаційний суд не задовільнив клопотання захисту про виклик свідків. Окупанти аргументували це тим, що нібито в адміністративному протоколі ці свідки не були вказані.

Правозахисник також додав, що захист оскаржуватиме рішення окупаційного суду.

Що відомо про імама Ісмаїла Юрдамова

Вранці 13 грудня російські силовики провели обшук у будинку імама Ісмаїла Юрдамова у селі Привітне Іслямтерецького району Криму. Після цього його та затримали та відвезли до "відділення поліції". Дочка імама Гульсум зазначила, що обшук у їхньому будинку пов'язаний із тим, що батько активно підтримує кримських політв'язнів.

Пізніше Ісмаїла Юрдамова звинуватили у "здійсненні місіонерської діяльності з порушенням вимог законодавства про свободу совісті, свободу віросповідання та про релігійні об'єднання"частина четверта статті 5.26 КоАП РФ

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок