Нардеп з Буковини Мазурашу подав найбільше законопроєктів у Раду за рік – втім отримав найменше підтримки

Нардеп з Буковини Мазурашу подав найбільше законопроєктів у Раду за рік – втім отримав найменше підтримки

Нардеп з Буковини Мазурашу подав найбільше законопроєктів у Раду за рік – втім отримав найменше підтримки
Джерело: facebook/Георгій Мазурашу

У 2023 році народний депутат з Чернівецької області Георгій Мазурашу подав понад двісті законопроєктів до Верховної ради України – це найбільше з усіх депутатів. Водночас його законопроєкти уряд підтримував найменше.

Про це повідомив громадський рух "ЧЕСНО".

Мазурашу є депутатом від фракції "Слуга народу", а також очолює підкомітет з питань фізкультури. У 2023 році він запропонував 215 ініціатив, з них уряд ухвалив 12% – це найменший рівень підтримки серед усіх депутатів.

Водночас майже половина законопроєктів Мазурашу або тих, де він є співавтором, – це колективні проєкти постанов про звернення Верховної Ради до парламентів, урядів демократичних держав світу, міжнародних організацій тощо. У матеріалі "Чесно" зазначають, що такі постанови майже завжди ухвалюють й вони мають високий рівень підтримки серед нардепів.

"Зауважимо, що велика кількість поданих або підписаних у співавторстві нардепом законопроєктів не свідчить про їхню якість. Деякі нардепи досить часто зловживають правом законодавчої ініціативи і перетворюють його на “законодавчий спам” як привід для особистого піару та “вражаючих” показників у звітах", – йдеться у матеріалі руху "ЧЕСНО".
Нардеп з Буковини Мазурашу подав найбільше законопроєктів у Раду – втім отримав найменше підтримки
Джерело: Громадський рух "Чесно"

Торік Мазурашу був одним з ініціаторів законопроєкту № 9223 про заборону критики в соцмережах. У проєкті нардепи пропонували ввести покарання за коментарі під вигаданими іменами, в яких “шкодять суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, національній, державній, економічній чи інформаційній безпеці України”. Цей законопроєкт критикували також його колеги з партії.

Також нещодавно нардеп ініціював оголошення загальнонаціональної щоденної молитви за перемогу та звільнення всієї території України від російської окупації.

Що відомо про Мазурашу

  • Георгій Мазурашу — депутат зі "Слуги народу" від 203-го округу з центром у Новоселиці. Член Комітету з питань молоді і спорту. Обраний народним депутатом у 2019 році.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок