У Чернівецькій ОВА шукають ще одного заступника: чим буде займатися

У Чернівецькій ОВА шукають ще одного заступника: чим буде займатися

У Чернівецькій ОВА шукають ще одного заступника: чим буде займатися
Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівецькій обласній адміністрації шукають ще одного заступника начальника з питань цифрового розвитку. Він відповідатиме за напрям цифрової трансформації та впроваджуватиме надання місцевих та державних послуг в електронному форматі.

Про це повідомили на сторінці обласної адміністрації у Facebook.

Новий заступник має допомагати місцевим адміністраціям створювати підрозділи з питань цифрової трансформації. Розробити стратегію цифрового розвитку Буковини та оптимізувати процеси в обласній адміністрації.

Резюме на посаду заступника можна надсилати на пошту: [email protected].

Хто раніше очолював цей напрям

Раніше за цей напрям в ОВА відповідав Роман Скигар. У жовтні 2020 року його призначив на посаду попередній голова адміністрації Сергій Осачук. У 2022 році начальник ОВА Руслан Запаранюк звільнив Скигаря з посади заступника. Розпорядження про це він підписав 2 вересня.

"Заступники голів місцевих державних адміністрацій мають заявити про припинення своїх повноважень новому очільнику у день його призначення. Нових заступників затверджують за погодженням із Кабінетом міністрів за поданням голови ОВА", – йдеться у Законі "Про місцеві державні адміністрації".

Скигар був підприємцем та колишнім директором телеканалу "Чернівецький промінь". Також є засновником обласної організації партії "Рідне місто".

Що відомо про заступників начальника ОВА

Наразі у Руслана Запаранюка четверо заступників. Альона Атаманюк курує фінансово-економічний блок, зокрема агропромисловий розвиток та напрям охорони здоров'я. Олександр Янков займається житлово-комунальною сферою, капітальним будівництвом та інфраструктурою. Обоє раніше працювали у центральному офісі "Ощадбанку".

Також депутатка обласної ради від "Слуга народу" Юлія Грицку-Андрієш є заступницею з питань соціальної сфери. Руслан Домніцак займається оборонними питаннями.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок