Водогін на вул. Оболонській у Києві відремонтували

Водогін на вул. Оболонській у Києві відремонтували

Водогін на вул. Оболонській у Києві відремонтували
Наслідки аварії на водогоні на вул. Оболонській, 9 січня 2024 року. Фото: Анна Самара/Суспільне

У Києві комунальники завершили ремонт пошкодженого трубопроводу на вулиці Оболонській. Водопостачання для жителів відновили.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на Київводоканал.

"Під час ремонту фахівці замінили 1,5 м пошкодженої мережі діаметром 300 мм. Котлован вже засипали, а дорожні служби готуються розпочати відновлення асфальтного покриття", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рух транспорту однією зі смуг вулиці відновлено. Комунальні служби столиці наразі працюють у посиленому режимі, щоб ліквідувати пошкодження трубопроводів, які стаються через зниження температури.

Комунальники зауважили, що різка зміна температури ґрунту спричинила збільшення кількості аварій, особливо на ділянках мереж з найбільшими термінами експлуатації.

Ввечері 8 січня рух вул. Оболонською на ділянці від вул. Волоської до вул. Межигірської перекрили через аварію на водопроводі. Пошкодження водопровідної магістралі діаметром 300 мм сталося на вул. Оболонська, 31. Без водопостачання залишились будівлі на вул. Оболонській №№ 27, 31, 34, 36. Жителів забезпечили водою із автоцистерни.

Напередодні у столиці на бульварі Жуля Верна (колишній бульв. Ромена Роллана) у Святошинському районі комунальники ліквідували прорив водопровідної труби. Аварія, що сталася в ніч проти 8 січня, призвела до підтоплення вулиці.

Що відомо про проблеми із водою у Києві

22 серпня у Подільському районі столиці сталося пошкодження водопроводу по вул. Новокостянтинівській, 13/10. Через це на вулицях Петропавлівській та Захарівській знизився тиск у водопровідній мережі.

21 серпня у Подільському районі Києва на розі вул. Оболонської та Костянтинівської сталося пошкодження водопроводу. Рух транспорту в районі аварії тимчасово був ускладнений.

18 серпня У столиці на просп. Повітрофлотському, 43 сталося пошкодження на засувці магістрального водопроводу. На час ремонту припинили водопостачання кількох багатоповерхівок.

28 липня у Шевченківському районі Києва сталася аварія на водогоні. Пошкодження труби діаметром 500 мм виникло на розі вулиці Салютної та бульвару Павла Вірського. У деяких будинках було відсутнє водопостачання.

20 липня у Києві на вул. Естонській, 30 виникла аварія на водопровідному колодязі. На час ремонту у деяких багатоповерхівках не було води.

30 червня у столиці сталася аварія на водопровідному колодязі на вул. Дмитрівській, 17. Поруч розташовані будинки залишились без води, а рух транспорту тимчасово обмежили.

На початок