На Одещині спостерігачі зафіксували дочасну агітацію – ОПОРА

На Одещині спостерігачі зафіксували дочасну агітацію – ОПОРА

На Одещині спостерігачі зафіксували дочасну агітацію – ОПОРА ОПОРА

Спостерігачі зафіксували передчасне розміщення зовнішньої реклами з назвами та символікою політичних партій, які анонсували участь на місцевих виборах в Одеській області. Про таке повідомили на сайті громадянської мережі "Опори".

Зокрема 22 вересня спостерігач "Опори" у місті Білгород-Дністровський виявив білборди з написами "Наш край. Досвід, стабільність та єдина мета" у стилістиці партії Наш край", написами "Наша мета – збудувати Європу в Україні" у стилістиці партії "Європейська солідарність" та "Українська. Морська партія Сергія Ківалова. Ківалов за людей!" у стилістиці партії Сергія Ківалова.

ОПОРА ОдесаФото: oporaua.org

"Наш край"

ОПОРА ОдесаФото: oporaua.org

"Європейська солідарність"

ОПОРА ОдесаФото: oporaua.org

Українська морська партія Сергія Ківалова

Також 19 вересня спостерігач "Опори" у місті Болград зафіксував два білборди у стилістиці і кольорах політичної партії "За Майбутнє" з написами "За майбутнє рідної землі". У мережі запевнили: така реклама має ознаки передвиборної агітації на користь місцевої організації цієї політичної сили.

ОПОРА ОдесаФото: oporaua.org

"За Майбутнє"

Крім того, 18 вересня виявили 12 білбордів та сітілайтів у Приморському районі Одеси. На них розмістили написи "Щоб господарем, не слугою перед світом стати! За Майбутнє" та "За Майбутнє. Одесі потрібен Калинчук", оформлені в кольорах і стилістиці політичної партії "За майбутнє".

ОПОРА ОдесаФото: oporaua.org

"За майбутнє"

А ще в Приморському районі спостерігачі побачили сім білбордів та сітілайтів з написами "Партій багато, одеська – одна. Політична партія "Довіряй ділам", оформлені у кольорах і стилістиці політичної партії "Довіряй ділам".

ОПОРА ОдесаФото: oporaua.org

"Довіряй ділам"

У місті Подільськ "Опора"зафіксувала розміщення зовнішньої реклами на чотирьох носіях у кольорах і стилістиці політичної партії "Слуга народу" з написами "Зе місцеві. Слуга народу. Україна – це ти!".

ОПОРА ОдесаФото: oporaua.org

"Слуга народу"

У Київському та Приморському районах Одеси також знайшли рекламу з написами: "За майбутнє. Одесі потрібен Калинчук", "Щоб господарем, не слугою перед світом стати! За майбутнє", "За майбутнє. Досвідчений лідер, сильна економіка. Ігор Палиця", "За майбутнє. Ти - господар на своїй землі! Олександр Урбанський" та "За майбутнє. Політична партія. Мама погано себе почуває? Доктор врятує".

ОПОРА ОдесаФото: oporaua.org

"За майбутнє"

Згодом у Приморському районі Одеси помітили п’ять зовнішніх реклам, оформлених у стилістиці політичної партії "Слуга народу", з написами "Зе місцеві. Слуга народу. Україна – це ти!", "Маму не поважають", "Маму обкрадають", "Повернемо Одесі Одесу", "Одеса – це ти!".

Білборд з написом "Твій голос. Наталя Делієва. Одеський голос змін" та фотографією членкині політичної партії "Голос" Наталі Делієвої зафіксували в Приморському районі.

ОПОРА ОдесаФото: oporaua.org

"Голос"

У місті Білгород-Дністровський зафіксували білборди з написами "Доверяй делам", "Зе місцеві. Слуга народу. Україна – це ти!" та "Щоб господарем, не слугою перед світом стати! За майбутнє".

ОПОРА ОдесаФото: oporaua.org

"За майбутнє"

17 вересня спостерігач "Опори" в Малиновському районі міста виявив чотири білборди в стилістиці і кольорах партії "Довіряй ділам" з написами: "Партій багато, одеська – одна. Політична партія "Довіряй ділам" та "10 років на захисті ваших інтересів. Олександр Шеремет. Малиновський район. Довіряй ділам".

ОПОРА ОдесаФото: oporaua.org

"Довіряй ділам"

У Приморському районі знайшли білборди та сітілайти в стилістиці і кольорах партії "Слуга народу" з написами: "Зе місцеві. Слуга народу. Україна – це ти!" та "Мама погано себе почуває. Повернемо Одесі Одесу".

ОПОРА ОдесаФото: oporaua.org

"Слуга народу"

16 вересня у місті Болград спостерігач "Опори"зафіксував білборди з написами: "Артем Булгару. Бессарабія – це ти!" та "Україна – це ти!", в кольорах та стилістиці "Слуги народу".

ОПОРА ОдесаФото: oporaua.org

"Слуга народу" Артем Булгару

За результатами перевірки представники мережі подали приблизно 20 заяв до поліції через імовірну дочасну агітацію, додали в "Опорі".

Суспільне Одеси готове надати право учасникам події озвучити свою позицію. Для цього рекомендуємо зв'язатися з редакцією у будь-який зручний спосіб.

Що відомо

  • Місцеві вибори призначені на 25 жовтня 2020 року. Одночасно на всій території країни виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.
  • У липні 2019-го Верховна Рада підтримала новий виборчий кодекс, тому вибори на місцях відбуватимуться за новою системою.
  • Згідно з опитуванням соціологічної групи "Рейтинг", у місцевих виборах планують взяти участь 59% українців, але 56% вважають, що після них ситуація у їхньому населеному пункті не зміниться. 27% українців думають, що вибори принесуть зміни на краще, а 8% — гірше.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди