Автор пісні "Молодий козак" з Рівненщини записав новий трек "Люби"

Автор пісні "Молодий козак" з Рівненщини записав новий трек "Люби"

Автор пісні "Молодий козак" з Рівненщини записав новий трек "Люби"
Співак Ілля Кубай. Фото: Instagram __kubay__

Рівненський виконавець Ілля Кубай випустив нову пісню "Люби", вона з'явилася на музичних платформах 2 січня й за кілька днів потрапила у створений користувачами плейлист "Топ хіти України 2024" на Spotify.

Це третя пісня 26-річного співака, яка потрапила до плейлистів стрімінгової платформи. Його трек "Молодий козак" також має понад мільйон прослуховувань на YouTube.

Пісню "Люби", як розповів Ілля Кубай Суспільному, він написав на початку грудня 2023 року.

"Першою мою нову пісню почула дружина. "Люби" записана нещодавно, тому про якісь тенденції говорити рано. Я є автором слів та музики. Скажу, що слова до пісень мені даються дуже тяжко, а от з музикою простіше: сідаю за фортепіано чи беру гітару в руки і швидко з'являється мелодія. Далі переношу все на комп'ютер, де те ж сам роблю аранжування".

Нині у творчому доробку співака вісім авторських пісень, які доступні на музичних платформах. 

"Зараз найпопулярніша моя пісня — це "Молодий козак", яку я написав ще на початку війни. Вона має більше 1,1 млн переглядів у YouTube та найбільше серед всіх моїх пісень прослуховувань на музичних майданчиках. Ще популярні пісні "Солдат" та "Не сумуйте, мамо". Вони всі про війну".

Ілля Кубай  —  уродженець села Воронки Вараського району, раніше — учасник рівненського гурту "Liberty", який брав участь у шоу "Співають всі" та потрапив до фіналу.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок