Черкаські самбісти повернулися зі змагань з нагородами

Черкаські самбісти повернулися зі змагань з нагородами Фото - пресслужба ОДА

Нагороди до Черкас спортсмени привезли з чемпіонату України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок, який завершився 8 вересня в селі Кароліно-Бугаз Одеської області. Про це повідомляє пресслужба управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

За нагороди Всеукраїнського турніру «Юна Україна» з боротьби самбо змагалися юніори, юнаки та дорослі. За Черкаську область виступали дев'ять спортсменів.

Владиславі Торопцевій вдалось вибороти золоту медаль у ваговій категорії 68 кілограмів серед юніорок.Серед юнаків у ваговій категорії 65 кілограмів бронзова нагорода у Івана Прудіуса.

Андрій Болобан виборов золоту медаль чемпіонату у ваговій категорії 100 кілограмів, а Артур Єфремов посів третє місце у ваговій категорії 82 кілограми.

Участь у змаганнях взяли самбісти з Вінниці, Києва, Львова, Харкова, Івано-Франківська, Житомира, Дніпра, Одеси та Сум.