Черкаські легкоатлети повернулися з чемпіонату з нагородами

Черкащани повернулися з нагородами з командного чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, який відбувся у Луцьку 15-16 серпня. Про це повідомляє пресслужба управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Черкаським легкоатлетам вдалось здобути низку нагород. Загалом, у скарбничці легкоатлетів області три "золота" та три "срібла" змагань, інформують у відділенні НОК України у Черкаській області.

Світлана Марусенко виборола 2 місце в штовханні ядра з результатом 14 метрів 31 сантиметр. А також стала чемпіонкою України в метанні диску з результатом 41 метрів 68 сантиметрів.

Олексій Кирилін став чемпіоном України з метання диску з результатом 52 метри 05 сантиметри.

Денис Нечипоренко здобув золото змагань у забігу на 400 м з бар’єрами з результатом 51 секунда 28 сотих секунди.

Вікторія Банира посіла місце в метанні списа з результатом 45 метрів 87 сантиметрів.

Чоловічій збірній Черкаської області вдалось вибороти срібло в естафетному бігу 4х400 метрів. Першим забіг розпочав Константин Кишкань, другим біг Андрій Колесніков, третім – Ростислав Голубович, завершив забіг Денис Нечипоренко.