Метрополітен-опера скасувала театральний сезон на 2020-2021 роки

Метрополітен-опера скасувала театральний сезон на 2020-2021 роки

Метрополітен-опера скасувала театральний сезон на 2020-2021 роки metopera.org

Нью-Йоркський театр Метрополітен-опера скасував сезон на 2020-2021 роки через пандемію до того моменту, коли розпочнеться широке застосування вакцини від COVID-19. Наступний сезон має стартувати 27 вересня 2021 року прем’єрою опери композитора Теренса Бланчарда.

Про це повідомляється на сайті театру.

"Із жалем повідомляємо вам, що Метрополітен-опера ухвалила надзвичайно важке рішення скасувати весь сезон на 2020-21 роки, ґрунтуючись на рекомендаціях офіційних посадовців зі сфери охорони здоров’я, які консультують Метрополітен-оперу та Лінкольн-центр. Через те, що багато сотень виконавців повинні репетирувати і виступати в безпосередній близькості один від одного, а також через велику аудиторію, ми вирішили, що відновлювати роботу буде небезпечно, допоки не розпочнеться широке застосування вакцини й не сформується колективний імунітет", – йдеться у повідомленні.

Як зазначають представники театру із посиланням на працівників у сфері охорони здоров’я, ймовірніше за все, на це піде не менше п'яти-шести місяців після того, як вакцина стане доступною.

При цьому в театрі сподіваються, що Метрополітен опера повністю відновить свою роботу до наступного сезону, який має розпочатися 27 вересня 2021 року прем’єрою опери композитора Теренса Бланчарда.

Що відомо

  • Метрополітен-опера — провідний американський театр та один із центрів світової музичної культури. Його відкрили у Нью-Йорку в 1883 році на кошти акціонерного товариства "Метрополітен гаус-компані".
  • Зазвичай театр відкритий сім місяців на рік – із вересня по квітень. Вистави проводять щодня, крім неділь. Із травня по червень театр виїжджає на гастролі.
  • Раніше повідомлялося, що в Австрії через пандемію коронавірусу скасували найбільший у країні Віденський оперний бал, який мав відбутися наступного року.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше