Чернігівщина на 13 місці у рейтингу областей за результатами ЗНО

Чернігівщина на 13 місці у рейтингу областей за результатами ЗНО

Чернігівщина на 13 місці у рейтингу областей за результатами ЗНО ФОТО: Новий Чернігів

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» щороку складає рейтинг областей України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Цьогоріч Чернігівщина посіла 13-те місце. Очолює рейтинг Львівська область, завершує список Закарпатська.

Про це повідомляється на сайті Освіта.ua.

Під час складання рейтингу використали результати зовнішнього незалежного оцінювання випускників шкіл у 2020 році.

Області України у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих випускниками шкіл кожної області у 2020 році.

Середнє значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування, розраховане як середнє арифметичне результатів всіх тестів з урахуванням нескладених тестів (не подолав поріг «склав/не склав»).

Чернігівщина на 13 місці у рейтингу областей за результатами ЗНООсвіта.ua

Чернігівщина на 13 місці у рейтингу областей за результатами ЗНО

Таким тестам при розрахунку середнього арифметичного надано значення «0», тому значення середнього балу може складати менше 100 балів. Якщо випускник школи не з’явився для складання тесту, такий тест не враховувався під час розрахунку.

Слід зауважити, що минулого, 2019 року,Чернігівська область область була на 14-му місці у рейтингу, а у 2018-му — на 13-му.

Читайте також:

Склала ЗНО, як зіграла в гру: випускниця чернігівської школи склала ЗНО з фізики на 200 балів

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди