Понад півтори тисячі тонн будівельного сміття вивезли після влучання російської ракети у Смілі

Понад півтори тисячі тонн будівельного сміття вивезли після влучання російської ракети у Смілі

Минув тиждень від влучання російської ракети по житловому сектору Сміли. За цей час відновили електро та газопостачання та вивезли понад півтори тисячі тонн будівельного сміття.

Про це повідомив керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

З його слів, з 6 січня людям почали передавати будівельні матеріали:

"Нашим першим завданням було надати допомогу травмованим. Наразі двоє людей лишаються в лікарні. Віримо, що в них усе буде добре. Вічна пам'ять загиблій Надії Іванівні Голуб. Підтримуємо її родину. Чоловікові пані Надії тяжко ходити через недуги – сьогодні благодійники підсобили йому автівкою на заміну втраченої.

Постраждалі вулиці вже зі світлом і газом. Звідси вже вивезено понад 1500 тонн будівельного сміття. Уже на фінішній прямій демонтажні роботи. Вісім будинків будемо відновлювати з нуля: кожен район бере на себе по два. Почали завозити будматеріали".

Наразі, додав Ігор Табурець, зареєстровані 113 звернень від місцевих жителів щодо наслідків ракетного удару. Комісія опрацювала звернення і визначила, яка допомога необхідна. Також окремі бригади продовжують допомагати перекривати дахи.

"Вибуховою хвилею пошкоджено 365 вікон. Долучаємо наших друзів-партнерів, що прийшли нам на поміч в Умані, – фонд GEM. Із замірами сьогодні завершують. Частково вікна вже замовлені", — підсумував керівник ОВА.

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

На початок