Шість голів. "Ференцварош" видав трилер із "Мольде" в Лізі чемпіонів

Шість голів. "Ференцварош" видав трилер із "Мольде" в Лізі чемпіонів AP

У першому матчі плей-оф кваліфікації до групового етапу угорці забили тричі, але не змогли перемогти.

Команда Сергія Реброва видала гольову "перестрілку" з норвезьким "Мольде". Почалося все рано - на сьомій хвилині Болі вже відкрив рахунок і команди в такому ритмі та рахунку закінчили перший тайм. 1:0 на користь "Ференцвароша". Все найцікавіше команди припасли на другу 45-хвилинку.

На 52-й хвилині Узуні подвоїв перевагу угорців. Здавалося, що перемога вже в кишені "Фраді", але "Мольде" на це не погодився. Джеймс дуже швидко забив гол у відповідь. 1:2.

Потім Ейкрем та Еллінгсен на 65-й та 83-й хвилинах зробили рахунок уже 3:2 на користь норвежців.

Але за кілька хвилин "Ференцварош" заробив пенальті, який реалізував Ігор Харатін реалізував. У підсумку - 3:3. Усе вирішуватиметься в Будапешті за тиждень.