Від "Барселони" пропустили менше. "Мотор" розгромно програв у другому матчі на старті Ліги чемпіонів http://handball.motorsich.com/

Чемпіони України з гандболу знову поступилися в груповому етапі Ліги чемпіонів.

Після поразки в першому матчі "Барселоні", запоріжці поїхали в гості до данського "Ольборга". "Мотор", відкрив рахунок у матчі і кілька хвилин постійно виходив уперед, однак "Ольборг" доволі швидко перехопив ініціативу.

У першому таймі після рахунку 4:4 українцям так і не вдалося знову лідирувати в поєдинку. Загалом, у перші 30 хвилин датські гандболісти "перекидали" "Мотор" на чотири голи - 17:13.

Друга частина гри розвивалася за тим же сценарієм, що і перша - запоріжці на старті тайму скорочували відставання, але зрештою "Ольборг" відірвався ще більше. Після 8:8 "Ольборг" знову почав збільшувати відрив.

Якщо весь перший тайм та дебютний відрізок другого відрив тримався у три-чотири голи, то після 28:23 - почав збільшуватися до восьми влучних кидків. "Мотор" почав утомлюватися, а "Ольборг" лише нарощував тиск. Таким чином, у другому таймі запоріжці поступилися 21:16. Загальний рахунок матчу - 38:29.

Гандбольна Ліга чемпіонів. Другий тур групового етапу Групи В

"Ольборг" (Данія) - "Мотор" (Україна) - 38:28 (17:13; 21:16)

Усі матчі другого туру в Групі В

"Ольборг" (Данія) - "Мотор" (Україна) - 32:25;

"Кіль" (Німеччина) - "Нант" (Франція) - зіграють 24-го вересня;

"Барселона" (Іспанія) - "Цельє" (Словенія) - зіграють 24-го вересня;

"Веспрем" (Угорщина) - "Загреб" (Хорватія) - зіграють 24-го вересня.

Свій наступний матч у Лізі чемпіонів "Мотор" проведе вдома проти угорського "Веспрема" 30-го вересня, але перед тим на чинного чемпіона України чекає протистояння в Суперлізі з "Одесою".

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start