"Він приречений": СБУ готує "сюрпризи" не лише для Кримського мосту

"Він приречений": СБУ готує "сюрпризи" не лише для Кримського мосту

Кримський міст горить 8 жовтня 2022 року
Кримський міст горить 8 жовтня 2022 року. Getty Images

Голова СБУ Василь Малюк заявив, що попереду російських окупантів чекає багато "сюрпризів". Вони стосуватимуться не тільки Кримського мосту, який він назвав "приреченим".

Про це він повідомив у документальному фільмі від "1+1" "Кримський міст. На біс".

Уперше Кримський міст було уражено у жовтні 2022 року та ще раз у липні 2023-го, але це ще не кінець. Руйнування незаконної споруди дало можливість обмежити перекидання російської військової техніки та палива на південь України.

"Це справжній ляпас Путіну, це новий щабель в історії воєнно-морських сил. Щойно його почали будувати, ми вже тоді розуміли що у випадку повномасштабного вторгнення він буде основною логістичною артерією для ворога. Власне, воно так і сталось. Ворожі війська на півдні України підживлюються завдяки Кримського мосту", — зазначив Малюк.

За його словами, відповідно до норм Женевської конвенції, інших норм міжнародного права, чинного законодавства та традицій ведення війни, міст є законною ціллю, тому що він незаконно побудований на території України.

"Далі буде багато сюрпризів. І не лише щодо Кримського мосту. Міст — приречений", — наголосив глава СБУ.

Раніше Малюк розповів у документальному фільмі "1+1" "Кримський міст на біс" із циклу "СБУ. Спецоперації перемоги", що для атаки на Кримський міст у липні 2023 року СБУ використовувала відеозаписи з відкритих джерел, у тому числі кадри росіянки, яка відпочивала в районі цього об'єкту на яхті. Вона зафіксувала на відео внутрішні конструкції арки мосту.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок