Медик прокоментував стан пораненої на Хмельниччині дівчини після операції

Медик прокоментував стан пораненої на Хмельниччині дівчини після операції

Медик прокоментував стан пораненої на Хмельниччині дівчини після операції
Хмельницька обласна лікарня, в якій прооперували 17-річну поранену від російських обстрілів дівчину, січень 2024. Фото: Суспільне Хмельницький

Вчора, 1 січня, прооперували дівчину, яка отримала поранення внаслідок російського обстрілу Хмельниччини 31 грудня. Операція пройшла успішно, втім вона не відчуває кінцівок. На неї чекають тижні стаціонарного лікування та місяці реабілітації.

Про це Суспільне Хмельницький розповів заступник директора Хмельницької обласної лікарні з хірургічної роботи Володимир Монастирський.

За його словами, сама операція була тривалою, але пройшла успішно.

"Будь-яке оперативне втручання на спинному мозку — це складне втручання. Тому що наркоз проводиться в положенні пацієнта на животі. Проводив операцію головний нейрохірург, завідувач відділення нейрохірургії. Вона пройшла вдало. Але наскільки відновиться функція нижньої половини тіла ще зарано говорити", — розповів медик.

З його слів, на сьогодні життю дівчини нічого не загрожує. Але поки в неї відсутня чутливість нижніх кінцівок.

"Пацієнтка буде потребувати досить тривалого, не один тиждень стаціонарного лікування, а потім ще не один місяць реабілітації. За умови, якщо у післяопераційний період не буде ніяких ускладнень", — додав Володимир Монастирський.

Що відомо про атаку "шахедів" на Хмельниччину 31 грудня

  • На Хмельниччині прооперували дівчину, яка постраждала внаслідок російської атаки: що відомо
  • Дитина отримала поранення внаслідок атаки "шахедів" на Хмельниччині
  • Ввечері 31 грудня Хмельниччину почали атакувати російські "шахеди". Під час повітряної тривоги жителі області чули вибухи. Працювали сили протиповітряної оборони, повідомив перший заступник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.
  • Повітряна тривога у Хмельницькій області була оголошена о 19:24 та тривала до 22:30. О 20:01 Повітряні сили ЗСУ повідомили про шахеди на Хмельниччині, а о 21:21 про те, що "шахеди" прямують у бік Старокостянтинова.
  • Вдруге сигнал повітряної тривоги на Хмельниччині пролунав вже 1 січня о 02:49. О 02:52 в Повітряних силах ЗСУ повідомили, що шахеди поблизу Вінниці та рухаються на захід, а також пролітають вздовж кордону з Молдовою у напрямку Хмельниччини. В 03:26 Повітряні сили ЗСУ повідомили, що "шахеди" уже на Хмельниччині і рухаються курсом на Хмельницький та Старокостянтинів, а вже о 04:00 зазначили, що ці "шахеди" рухаються курсом на захід.
  • Під час другої повітряної тривоги інформації про звуки вибухів та роботу сил протиповітряної оборони на Хмельниччині не було.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок