Повернули воду та світло: у Києві долають наслідки ракетної атаки

Повернули воду та світло: у Києві долають наслідки ракетної атаки

Доповнено
Повернули воду та світло: у Києві долають наслідки ракетної атаки
Фото: Суспільне Тернопіль

Після масованої ракетної атаки на Київ вранці 2 січня у всіх районах столиці відновили живлення об'єктів водопостачання. Станом на 16:00 повністю відновлено електропостачання.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація і компанія ДТЕК.

Утім у Святошинському та Подільському районах, на житлових масивах Виноградар, Софіївська та Микільська Борщагівка наразі спостерігається пониження тиску водопостачання, йдеться у повідомленні.

Для повного запуску агрегатів і стабілізації тиску в мережі фахівцям "Київводоканалу" необхідно орієнтовно до однієї години.

Окрім того, станом на 16:00 енергетики повністю відновили електропостачання в Святошинський, Шевченківський, Подільський, Оболонський райони Києва.

Таким чином вдалося заживити близько 260 тисяч родин, які залишились без електропостачання через ранкові обстріли російських військових.

Внаслідок російських обстрілів був пошкоджений газопровід в Оболонському районі, що призвело до зупинки місцевої котельні. Комунальники працюють над відновленням. Для проведення ремонтних робіт газопроводу необхідно близько 12-ти годин, поінформували у КМДА.

На початок